Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ekoenergetyka - Polska sp. z o.o.

Nowy Kisielin - A. Wysockiego 8
66-002 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: 68 328 20 68
Fax: 68 328 20 68
[email protected]

www.ekoenergetyka.com.pl

NIP: 9731013938

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z liderów elektromobilności w Europie. Jako pionierzy przecieraliśmy ścieżki realizując innowacyjne projekty w dziedzinie e-mobility. Od ponad 10 lat z powodzeniem produkujemy stacje ładowania do autobusów oraz samochodów elektrycznych. Projektujemy rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia emisji spalin w miastach. Jesteśmy marką, która rozwija elektromobilność kompleksowo w oparciu o wiedzę i doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu.

Nasz zespół - EKOteam

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze, założona przez dwóch przyjaciół ze studiów - Bartosza Kubika i Macieja Wojeńskiego. Obecnie to zespół specjalistów, którzy zamieniają know-how w rzeczywistość. Każdego dnia na sukces firmy pracuje ponad 300 osób z różnych dyscyplin: IT, elektrotechniki, elektroniki, energoelektroniki, budownictwa, sprzedaży, prawa, finansów, marketingu, zarządzania projektami czy HR. Od początku istnienia, Ekoenergetyka-Polska kieruje się takimi wartościami jak: kreatywność, odpowiedzialność, odwaga, zespołowość i determinacja. 

We power eRevolution

Nasze działania opierają się na innowacji, szukamy nowych możliwości oraz alternatywnych źródeł energii. Tworzymy oraz rozwijamy technologie przyszłości, u nas nie ma monotonii i rutyny. Liczne projekty, które z powodzeniem wdrażamy to nieograniczone możliwości rozwoju również dla Ciebie. Zgodnie z naszym hasłem "We power eRevolution" rozwijamy innowacyjne technologie, pracujemy nad rozwiązaniami, które poprawiają jakość życia. Możesz z nami zmienić środowisko, udoskonalać branżę, pracować przy projekcie, który Cię interesuje. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym. Inwestujemy w rozwój kariery naszych pracowników, a po pracy wspieramy w aktywnościach sportowych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem w swojej dziedzinie, czy właśnie rozpoczynasz przygodę na rynku pracy – sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie w naszej firmie. Dołącz do nas! Daj nam się poznać.

Nasze inicjatywy biznesowe

Ekoenergetyka-Polska to spółka, której celem jest nieustanny rozwój. Kreujemy nowe rozwiązania i wdrażamy nowe przedsięwzięcia biznesowe na rynku e-mobility. Na początku roku 2020 uruchomiliśmy dwa niezależne projekty: Ekoen czyli stację paliw alternatywnych, którą wyróżnia krótki czas ładowania samochodów elektrycznych, prosty sposób płatności, strefa relaksu oraz bistro z wyśmienitymi przekąskami. Ekoen to nowy standard podróży wpływający na komfort jazdy pojazdem EV, a także koncept biznesowy, który przyczynia się do popularyzacji zeroemisyjnych samochodów. Więcej informacji o erewolucji w tym zakresie na Ekoen.pl

Drugim flagowym projektem jest Evity czyli flota elektrycznych taxówek miejskich. Usługi oferowane przez Evity zaliczyć należy do obszaru premium głównie dzięki profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do klienta. Aplikacja oraz więcej informacji o elektryzującej usłudze transportu dostępne na Evity.pl. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)