Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ekoenergetyka - Polska S.A.

ul. Nowy Kisielin - Rozwojowa 7A
66-002 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: 68 328 20 68
Fax: 68 328 20 68
[email protected]

www.ekoenergetyka.com.pl

NIP: 9731013938

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z liderów elektromobilności w Europie. Jako pionierzy przecieraliśmy ścieżki realizując innowacyjne projekty w dziedzinie e-mobility. Od ponad 10 lat z powodzeniem produkujemy stacje ładowania do autobusów oraz samochodów elektrycznych. Projektujemy rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia emisji spalin w miastach. Jesteśmy marką, która rozwija elektromobilność kompleksowo w oparciu o wiedzę i doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu.

Nasz zespół - EKOteam

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze, założona przez dwóch przyjaciół ze studiów - Bartosza Kubika i Macieja Wojeńskiego. Obecnie to zespół specjalistów, którzy zamieniają know-how w rzeczywistość. Każdego dnia na sukces firmy pracuje ponad 300 osób z różnych dyscyplin: IT, elektrotechniki, elektroniki, energoelektroniki, budownictwa, sprzedaży, prawa, finansów, marketingu, zarządzania projektami czy HR. Od początku istnienia, Ekoenergetyka-Polska kieruje się takimi wartościami jak: kreatywność, odpowiedzialność, odwaga, zespołowość i determinacja. 

We power eRevolution

Nasze działania opierają się na innowacji, szukamy nowych możliwości oraz alternatywnych źródeł energii. Tworzymy oraz rozwijamy technologie przyszłości, u nas nie ma monotonii i rutyny. Liczne projekty, które z powodzeniem wdrażamy to nieograniczone możliwości rozwoju również dla Ciebie. Zgodnie z naszym hasłem "We power eRevolution" rozwijamy innowacyjne technologie, pracujemy nad rozwiązaniami, które poprawiają jakość życia. Możesz z nami zmienić środowisko, udoskonalać branżę, pracować przy projekcie, który Cię interesuje. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym. Inwestujemy w rozwój kariery naszych pracowników, a po pracy wspieramy w aktywnościach sportowych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem w swojej dziedzinie, czy właśnie rozpoczynasz przygodę na rynku pracy – sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie w naszej firmie. Dołącz do nas! Daj nam się poznać.

Nasze inicjatywy biznesowe

Ekoenergetyka-Polska to spółka, której celem jest nieustanny rozwój. Kreujemy nowe rozwiązania i wdrażamy nowe przedsięwzięcia biznesowe na rynku e-mobility. Na początku roku 2020 uruchomiliśmy dwa niezależne projekty: Ekoen czyli stację paliw alternatywnych, którą wyróżnia krótki czas ładowania samochodów elektrycznych, prosty sposób płatności, strefa relaksu oraz bistro z wyśmienitymi przekąskami. Ekoen to nowy standard podróży wpływający na komfort jazdy pojazdem EV, a także koncept biznesowy, który przyczynia się do popularyzacji zeroemisyjnych samochodów. Więcej informacji o erewolucji w tym zakresie na Ekoen.pl

Drugim flagowym projektem jest Evity czyli flota elektrycznych taxówek miejskich. Usługi oferowane przez Evity zaliczyć należy do obszaru premium głównie dzięki profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do klienta. Aplikacja oraz więcej informacji o elektryzującej usłudze transportu dostępne na Evity.pl. 

Dołącz do eRewolucji czyli jak wygląda proces rekrutacyjny

Potrzebujemy Twoich umiejętności, zaangażowania, współpracy i poczucia humoru. Zadzwoń, wyślij maila lub po prostu przyjdź – daj nam się poznać. Tymczasem w pięciu prostych krokach pokażemy Ci jak wygląda proces rekrutacji w Ekoenergetyce-Polska:

Zapraszamy do eRewolucji w e-mobility.

  • ETAP 1 - Aplikacja

Nasza zakładka "Praca" zawiera aktualne oferty pracy w różnych lokalizacjach - zajrzyj i sprawdź, która najlepiej odpowiada Twojemu profilowi kompetencyjnemu oraz wymarzonej ścieżce kariery.
Nie wahaj się i złóż aplikację. Być może jesteś właśnie naszym idealnym Kandydatem!

Pamiętaj o klauzuli dot. prztwarzania danych osobowych oraz aktualnych informacja w swoim CV - przedstaw nam swoje talenty i sukcesy, a także odpowiedz nam na pytanie - na co jesteś gwarantem i jaką obietnicę nam składasz?

  • ETAP 2 - Selekcja

Teraz potrzebujemy trochę czasu, aby przeanalizować Twoją aplikację i sprawdzić, czy Twój profil odpowiada potrzebom naszej organizacji.

W tym celu nasz specjalista HR skontaktuje się też z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną, aby lepiej poznać Twoją motywację, doświadczenie i umiejętności.

Ty z kolei będziesz miał/a okazję zadać swoje pytania dotyczące oferowanego stanowiska itp. Informacje przekujemy do Hire Managera, który podejmuje decyzje o spotkaniu.

  • ETAP 3 - Spotkanie rekrutacyjne - f2f lub wideokonferencja

Jeśli przeszedłeś do kolejnego etapu rekrutacji, to zapraszamy Cię na rozmowę z naszym specjalistą HR oraz kierownikiem działu, do którego aplikujesz. Jeśli jesteś z dalszej lokalizacji i nie możesz dojechać na spotkanie - proponujemy rozmowę zdalną via skype lub hangouts.

Spotkanie pozwoli nam bezpośrednio zweryfikować Twoje kompetencje językowe, zawodowe (testy w przypadku rekrutacji do działu produkcji oraz działów technicznych) i społeczne (poprzez rozmaite casy). Rozmowa jest także okazją dla Ciebie, aby lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną i wspólne oczekiwania co do dalszej współpracy. Przeważnie potrzebujemy dwóch takich spotkań, by móc określić nasze możliwości, Twój potencjał i mieć przestrzeń decyzyjną do złożenia oferty. Pamiętaj jesteśmy otwarci na dialog, lubimy jasne sytuacje i jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy sugestie - jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

  • ETAP 4 - Decyzja

Decyzja na TAK: Jeśli pozytywnie przeszedłeś proces rekrutacji, otrzymasz od nas telefon z dobrą wiadomością i zaproszeniem do współpracy. Przedstawimy Ci dalsze kroki i formalności związane z zatrudnieniem. Będziemy w systematycznym kontakcie do pierwszego dnia pracy. 

Decyzja na NIE: Jeśli nie spełniliśmy wspólnych oczekiwań to otrzymasz od nas informację zwrotną w postacie wiadomości e-mail, pamiętaj - oznacza to, że na "tu i teraz" nasze drogi zawodowe się nie zbiegły. Ale kto wie jak będzie w przyszłości? ;)

  • ETAP 5 - Onboarding

Wybór Kandydata = nowego pracownika to nie koniec, tak naprawdę to dopiero początek ;)

Pierwszy dzień i tygodnie Twojej pracy są przez nas starannie zaplanowane. Przejdziesz szereg spotkań, szkoleń i otrzymasz wiele informacji o produkcie, projektach, naszej kulturze i strukturze organizacyjnej. To proces, który będzie trwał nie tylko przez okres próbny. Postaramy się by była to twórcza i owocna współpraca!

Benefity

EkoRozwój:

Z naszymi Pracownikami chcemy związać się na stałe, stąd wiemy jak ważny jest rozwój w obrębie organizacji. Dajemy możliwość poprowadzenia swojej ścieżki zawodowej w sposób indywidualny. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie. Naszym wyznacznikiem są innowacyjne projekty e-mobility, interdyscyplinarny zespół oraz eksperckie know-how, którym chcemy się dzielić. Nasza organizacja to naukowy tygiel , w którym spotykają się unikalne kompetencję, wiedza i doświadczenia oferując tworzenie pionierskich zaawansowanych technologicznie projektów z zakresu elektromobilności. Sprawną komunikację, wymianę wiedzy i współprace zapewnia platforma Emplo.

Jako firma korzystamy z różnych form dofinansowania szkoleń, kursów, studiów podyplomowych. Twój rozwój jest naszą inwestycją, stąd zawsze wspieramy i doceniamy Twoje zaangażowanie w tym obszarze.

EkoZdrowie:

W Ekoenergetyka-Polska S.A. zwracamy uwagę nie tylko na Twój rozwój wewnątrz organizacji, ale również na Twoje zdrowie i aktywność poza pracą.  Zdrowy styl życia, odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna to klucz do dobrego samopoczucia, a przez to efektywności i pracy z pasją. Dlatego naszym Pracownikom oferujemy Prywatną Opiekę Medyczną LUX MED, która obejmuje także członków rodziny i bliskich, kartę Medicover Sport z preferencyjnym dostępem do obiektów sportowych, rekreacyjnych oraz kulturalnych, dofinansowanie posiłków na Ekoennaszej stacji ładowania pojazdów elektrycznych, dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych, a także Grupowe Ubezpieczenie PZU.

EkoInicjatywy:

Pomoc najmłodszym od dawna stanowi jedną z form działalności charytatywno-filantropijnej naszej firmy, a CSR wpisany jest w nasze DNA, o czym świadczy przyznana nagroda Biznes Wrażliwy Społecznie. Wspieramy instytucje lokalne, np. Dom Samotnej Matki, Pogotowie Opiekuńcze regularnie tworzymy akcje, w których darczyńcami stają się właśnie nasi Pracownicy oraz Zarząd. Powołanie Fundacji Ekoenergetyki pozwoliło nam systemowo wspierać opiekę, rozwój i edukację dzieci i młodzieży, co umacnia kulturę wolontariatu naszej organizacji. Organizowane akcje charytatywne cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem i pokazują, że Pracownicy firmy chętnie angażują się społecznie.

Ponadto, wspólne, aktywne spędzanie czasu przez Pracowników to doskonały sposób na integrację i poznanie się również w sferze prywatnej. Bezpłatna możliwość gry w Squash’a pozwala nie tylko spalić kalorie, ale zapewnia także doskonałą zabawą. Gwarantujemy naukę gry od podstaw dając szansę na rozpoczęcie przygody z tą dyscypliną.

EkoPlus:

Ekoenergetyka-Polska wspiera  istotne momenty w życiu swoich Pracowników tworząc bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych. W organizacji funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego finansowane są bonusy z okazji świąt czy wypoczynku. Bardzo ważne jest dla nas stwarzanie naszym Pracownikom optymalnych warunków, by mogli w naturalny sposób łączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Unikalnym w skali regionu projektem jest Niepubliczne Ekologiczno-Językowe Przedszkole Ekolucky dedykowane m.in. naszym Pracownikom, a pracodawca partycypuje w kosztach pobytu dziecka w placówce. Natomiast z okazji Ślubu lub narodzin dziecka oferujmy bonus finansowy. Dajemy możliwość uzyskania premii w wysokości do 500 zł za polecenie Pracownika na stanowisko montera lub elektromontera. Jest to doskonała opcja nie tylko do tego, aby przekonać kogoś do pracy u nas, ale również do tego, aby wynagrodzić Pracowników za zaangażowanie w promowanie naszych stanowisk pracy. Program rekomendacyjny pozwala odczuć Pracownikom wzajemną odpowiedzialność za zespół, który tworzą.

EkoWorkPlace:

Zależy nam, abyś w pracy czuł się bezpiecznie i komfortowo, a także, aby nie zabrakło Ci odpowiednich narzędzi pracy.

W naszych nowych, a jednocześnie nowocześnie wyposażonych biurach wykorzystujemy multimedialne i cyfrowe narzędzia zapewniające sprawną współpracę oraz kontakt wewnątrz i na zewnątrz organizacji na najwyższym poziomie. Codzienną pracę umila nam pyszna kawa z lokalnej palarni, a ruchomy czas pracy wspomaga zachowanie work life balance.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)