Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ekoenergetyka - Polska S.A.

Nowy Kisielin - A. Wysockiego 8
66-002 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: 68 328 20 68
Fax: 68 328 20 68
[email protected]

www.ekoenergetyka.com.pl

NIP: 9731013938

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z liderów elektromobilności w Europie. Jako pionierzy przecieraliśmy ścieżki realizując innowacyjne projekty w dziedzinie e-mobility. Od ponad 10 lat z powodzeniem produkujemy stacje ładowania do autobusów oraz samochodów elektrycznych. Projektujemy rozwiązania, które przyczyniają się do ograniczenia emisji spalin w miastach. Jesteśmy marką, która rozwija elektromobilność kompleksowo w oparciu o wiedzę i doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu.

Nasz zespół - EKOteam

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze, założona przez dwóch przyjaciół ze studiów - Bartosza Kubika i Macieja Wojeńskiego. Obecnie to zespół specjalistów, którzy zamieniają know-how w rzeczywistość. Każdego dnia na sukces firmy pracuje ponad 300 osób z różnych dyscyplin: IT, elektrotechniki, elektroniki, energoelektroniki, budownictwa, sprzedaży, prawa, finansów, marketingu, zarządzania projektami czy HR. Od początku istnienia, Ekoenergetyka-Polska kieruje się takimi wartościami jak: kreatywność, odpowiedzialność, odwaga, zespołowość i determinacja. 

We power eRevolution

Nasze działania opierają się na innowacji, szukamy nowych możliwości oraz alternatywnych źródeł energii. Tworzymy oraz rozwijamy technologie przyszłości, u nas nie ma monotonii i rutyny. Liczne projekty, które z powodzeniem wdrażamy to nieograniczone możliwości rozwoju również dla Ciebie. Zgodnie z naszym hasłem "We power eRevolution" rozwijamy innowacyjne technologie, pracujemy nad rozwiązaniami, które poprawiają jakość życia. Możesz z nami zmienić środowisko, udoskonalać branżę, pracować przy projekcie, który Cię interesuje. U nas pogodzisz pracę zawodową z życiem osobistym. Inwestujemy w rozwój kariery naszych pracowników, a po pracy wspieramy w aktywnościach sportowych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem w swojej dziedzinie, czy właśnie rozpoczynasz przygodę na rynku pracy – sprawdź jakie możliwości czekają na Ciebie w naszej firmie. Dołącz do nas! Daj nam się poznać.

Nasze inicjatywy biznesowe

Ekoenergetyka-Polska to spółka, której celem jest nieustanny rozwój. Kreujemy nowe rozwiązania i wdrażamy nowe przedsięwzięcia biznesowe na rynku e-mobility. Na początku roku 2020 uruchomiliśmy dwa niezależne projekty: Ekoen czyli stację paliw alternatywnych, którą wyróżnia krótki czas ładowania samochodów elektrycznych, prosty sposób płatności, strefa relaksu oraz bistro z wyśmienitymi przekąskami. Ekoen to nowy standard podróży wpływający na komfort jazdy pojazdem EV, a także koncept biznesowy, który przyczynia się do popularyzacji zeroemisyjnych samochodów. Więcej informacji o erewolucji w tym zakresie na Ekoen.pl

Drugim flagowym projektem jest Evity czyli flota elektrycznych taxówek miejskich. Usługi oferowane przez Evity zaliczyć należy do obszaru premium głównie dzięki profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnemu podejściu do klienta. Aplikacja oraz więcej informacji o elektryzującej usłudze transportu dostępne na Evity.pl. 

Benefity

 • KARTA MULTISPORT

Jako pracodawca zwracamy uwagę nie tylko na Twój rozwój wewnątrz organizacji, ale również na Twoją aktywność poza pracą. Dofinansowanie karty Multisport daje możliwość korzystania z mnóstwa obiektów sportowych i rekreacyjnych. Jest to doskonała opcja nie tylko dla sportowców, ale również dla tych, którzy w wolnej chwili mają ochotę na saunę czy wycieczkę do parku linowego. Aktywność tego rodzaju wpływa pozytywnie na utrzymywanie równowagi między pracą a życiem poza nią. 

 • NARZĘDZIA PRACY, NP. ODZIEŻ, TELEFON, KOMPUTER, SAMOCHÓD

W zależności od stanowiska oferujemy takie narzędzia pracy, które sprawią, że stanie się ona dla Ciebie komfortowa. Specjalistyczna odzież i wyposażenie dla pracowników Produkcji jest u nas standardem. Jeśli Twoja praca wymaga własnego komputera, oprogramowania i telefonu to możesz być pewien, że ten sprzęt na Ciebie czeka. Na stanowiskach kierowniczych oferujemy również samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego.  

 • DARMOWA INTEGRACJA SPORTOWA

Wspólne, aktywne spędzanie czasu przez pracowników to doskonały sposób na integrację i poznanie się również w sferze prywatnej. Squash jest dyscypliną, która pozwala nie tylko spalić kalorie, ale także doskonałą zabawą. Zbierz grupę minimum trzech osób, a my dostosujemy termin integracji. Wystarczy zabrać strój sportowy i dobry humor. Gwarantujemy naukę gry od podstaw dając szansę na rozpoczęcie przygody z tą dyscypliną.

 • SZKOLENIA

Z naszymi pracownikami chcemy związać się na stałe, stąd wiemy jak ważny jest rozwój w obrębie organizacji. Dajemy możliwość poprowadzenia swojej ścieżki zawodowej w sposób indywidualny. Jako firma korzystamy z różnych form dofinansowania szkoleń, kursów, studiów podyplomowych. Twój rozwój jest naszą inwestycją, stąd zawsze wspieramy i doceniamy Twoje zaangażowanie w tym obszarze.  

 • INICJATYWY SPOŁECZNE I AKCJE CHARYTATYWNE

Pomoc najmłodszym od dawna stanowi jedną z form działalności charytatywnej firmy. Wspieramy instytucje lokalne, np. Dom Samotnej Matki, Pogotowie Opiekuńcze regularnie tworzymy akcje, w których darczyńcami stają się właśnie nasi pracownicy oraz Zarząd. Nasze akcje charytatywne cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem i pokazują, że pracownicy firmy chętnie angażują się społecznie.

 • EVENTY FIRMOWE

Tradycją firmy jest coroczna impreza, na którą zaproszeni są wszyscy pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi. Co roku rośnie znacząco liczba uczestników ze względu na regularny wzrost zatrudnienia. Zawsze jest to okazja do wspomnień, podziękowań, ale również dobrej zabawy. Zarząd zaskakuje ciekawymi niespodziankami w postaci wyróżnień dla najbardziej zasłużonych pracowników czy występu na żywo znanego i lubianego zespołu, np. Poparzeni Kawą Trzy, Enej, a także wiele innych.

 • DODATKOWE UBEZPIECZENIE

Prócz podstawowego zakresu ubezpieczenia, które gwarantowane jest w przypadku zawarcia umowy o pracę, firma uzyskała ofertę wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie w atrakcyjnej cenie. Jest to możliwość skutecznego zabezpieczenia zarówno siebie jak i rodziny.  

 • PROGRAM POLECEŃ NA STANOWISKA PRODUKCYJNE

Dajemy możliwość uzyskania premii w wysokości do 500 zł za polecenie pracownika na stanowisko montera lub elektromontera. Jest to doskonała opcja nie tylko do tego, aby przekonać kogoś do pracy u nas, ale również do tego, aby wynagrodzić pracowników za zaangażowanie w promowanie naszych stanowisk pracy. Program rekomendacyjny pozwala odczuć pracownikom wzajemną odpowiedzialność za zespół, który tworzą.  

 • WSPIERAMY WAŻNE MOMENTY W TWOIM ŻYCIU

Firma wspiera tak istotne momenty w życiu swoich pracowników - jak ślub i narodziny dziecka. Wówczas po złożeniu wniosku otrzymuje się jednorazowe świadczenie w wysokości 500 zł oraz list gratulacyjny.

Dołącz do eRewolucji czyli jak wygląda proces rekrutacyjny

Potrzebujemy Twoich umiejętności, zaangażowania, współpracy i poczucia humoru. Zadzwoń, wyślij maila lub po prostu przyjdź – daj nam się poznać. Tymczasem w pięciu prostych krokach pokażemy Ci jak wygląda proces rekrutacji w Ekoenergetyce-Polska:

Zapraszamy do eRewolucji w e-mobility.

 • ETAP 1 - Aplikacja

Nasza zakładka "Praca" zawiera aktualne oferty pracy w różnych lokalizacjach - zajrzyj i sprawdź, która najlepiej odpowiada Twojemu profilowi kompetencyjnemu oraz wymarzonej ścieżce kariery.
Nie wahaj się i złóż aplikację. Być może jesteś właśnie naszym idealnym Kandydatem!

Pamiętaj o klauzuli dot. prztwarzania danych osobowych oraz aktualnych informacja w swoim CV - przedstaw nam swoje talenty i sukcesy, a także odpowiedz nam na pytanie - na co jesteś gwarantem i jaką obietnicę nam składasz?

 • ETAP 2 - Selekcja

Teraz potrzebujemy trochę czasu, aby przeanalizować Twoją aplikację i sprawdzić, czy Twój profil odpowiada potrzebom naszej organizacji.

W tym celu nasz specjalista HR skontaktuje się też z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną, aby lepiej poznać Twoją motywację, doświadczenie i umiejętności.

Ty z kolei będziesz miał/a okazję zadać swoje pytania dotyczące oferowanego stanowiska itp. Informacje przekujemy do Hire Managera, który podejmuje decyzje o spotkaniu.

 • ETAP 3 - Spotkanie rekrutacyjne - f2f lub wideokonferencja

Jeśli przeszedłeś do kolejnego etapu rekrutacji, to zapraszamy Cię na rozmowę z naszym specjalistą HR oraz kierownikiem działu, do którego aplikujesz. Jeśli jesteś z dalszej lokalizacji i nie możesz dojechać na spotkanie - proponujemy rozmowę zdalną via skype lub hangouts.

Spotkanie pozwoli nam bezpośrednio zweryfikować Twoje kompetencje językowe, zawodowe (testy w przypadku rekrutacji do działu produkcji oraz działów technicznych) i społeczne (poprzez rozmaite casy). Rozmowa jest także okazją dla Ciebie, aby lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną i wspólne oczekiwania co do dalszej współpracy. Przeważnie potrzebujemy dwóch takich spotkań, by móc określić nasze możliwości, Twój potencjał i mieć przestrzeń decyzyjną do złożenia oferty. Pamiętaj jesteśmy otwarci na dialog, lubimy jasne sytuacje i jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy sugestie - jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

 • ETAP 4 - Decyzja

Decyzja na TAK: Jeśli pozytywnie przeszedłeś proces rekrutacji, otrzymasz od nas telefon z dobrą wiadomością i zaproszeniem do współpracy. Przedstawimy Ci dalsze kroki i formalności związane z zatrudnieniem. Będziemy w systematycznym kontakcie do pierwszego dnia pracy. 

Decyzja na NIE: Jeśli nie spełniliśmy wspólnych oczekiwań to otrzymasz od nas informację zwrotną w postacie wiadomości e-mail, pamiętaj - oznacza to, że na "tu i teraz" nasze drogi zawodowe się nie zbiegły. Ale kto wie jak będzie w przyszłości? ;)

 • ETAP 5 - Onboarding

Wybór Kandydata = nowego pracownika to nie koniec, tak naprawdę to dopiero początek ;)

Pierwszy dzień i tygodnie Twojej pracy są przez nas starannie zaplanowane. Przejdziesz szereg spotkań, szkoleń i otrzymasz wiele informacji o produkcie, projektach, naszej kulturze i strukturze organizacyjnej. To proces, który będzie trwał nie tylko przez okres próbny. Postaramy się by była to twórcza i owocna współpraca!