Dane kontaktowe

EKO-OKNA S.A.

Kornice ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
śląskie, Polska

NIP: 6391813241

Benefity

Staramy się zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki zatrudnienia. Nie tylko w kwestii wynagradzania, ale także pracowniczych benefitów.

Transport pracowniczy

Swoim pracownikom zapewniamy dojazd autobusami pracowniczymi. To ogromne ułatwienie i często czynnik decydujący o podjęciu zatrudnienia.

Możliwość awansu

Wytyczyliśmy jasną ścieżkę kariery dla każdej z grup zawodowych pracujących w naszym zakładzie. Możliwości awansu są ogromne. Kadra zarządzająca stara się jak najlepiej wykorzystać potencjał, jaki drzemie w pracownikach. Dlatego organizuje rekrutacje wewnątrzfirmowe – w których udział wziąć mogą zarówno pracownicy produkcyjni jak i administracyjni.

Szkolenia i kursy

Każdego roku w firmie organizowanych jest szereg szkoleń. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy, o ile wyrażają taką chęć, rozwijali się zawodowo.

Udział w projektach

Dodatkowym atutem pracy w naszej firmie jest możliwość udziału w ciekawych projektach. To możliwość oderwania się od codziennych obowiązków oraz szansa na zdobycie doświadczenia w innych dziedzinach.

Pakiet socjalny

Pracownicy mają możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, karnetów sportowych Multisport. Każdego roku firma przygotowuje paczki mikołajkowe dla dzieci swoich pracowników. Proponujemy również pakiet dla noworodka.

Wsparcie zdrowego stylu życia

Firma promuje wśród swoich pracowników zdrowy styl życia i odżywiania, chętnie wspiera finansowo inicjatywy sportowe pracowników. Zawiązało się tutaj kilka zespołów, m.in. drużyna piłkarska, siatkarska, grupa biegaczy oraz rowerzystów.

Przejrzyste warunki zatrudnienia

Eko-Okna mają jasno określoną ścieżkę zatrudnienia. Ponadto po roku pracy w naszej firmie każdy pracownik ma prawo do złożenia wniosku o przedłużenie umowy na czas nieokreślony.

Wdrażanie nowych pracowników

Każdy pracownik jest stopniowo wdrażany w swoje obowiązki. Otrzymuje również opiekuna, który mu w tym pomaga. Starsi stażem pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wpływ na funkcjonowanie firmy

Eko-Okna zachęcają swoich pracowników do wyrażania opinii, dzielenia się pomysłami, kreatywnego myślenia i otwartej komunikacji. Realizowany jest tutaj program „Fabryka pomysłów”.