Dane kontaktowe

EKO-OKNA S.A.

Kornice ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
śląskie, Polska

NIP: 6391813241

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność reagowania na zmieniające się trendy stanowi dodatkową wartość, dzięki której w sposób zdecydowany wyróżniamy się spośród konkurencji.

Naszym klientom oferujemy pełną ofertę stolarki – okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy, systemy przesuwne, moskitiery, nawiewniki. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy komponentów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców. Potwierdzeniem na to są rzesze zadowolonych klientów z całego świata.

Należymy również do grona największych pracodawców w województwie śląskim. Zatrudniamy ponad 6000 osób, którzy pracują zarówno w centrali firmy, która mieści się w Kornicach jak i zewnętrznych biurach sprzedaży zlokalizowanych w Łodzi, Warszawie, Rybniku, Wrocławiu, Katowicach oraz Bielsku-Białej.

"Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2018"

ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2018 to ogólnopolski Program z obszaru human resources (HR). Jego celem jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych ze sprawami biznesowymi. Program adresowany jest do firm prowadzących swoją działalność na terenie Polski, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię przedsiębiorstwa. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia.

Powyższy tytuł, to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że tytuły zobowiązują. Dlatego każdego dnia staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Nie tylko w kwestii wynagradzania i premiowania, ale także pracowniczych benefitów. Człowiek zawsze był dla nas najważniejszy. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że to nie mury, nie wyniki finansowe i nie park maszynowy stanowią największą wartość firmy. Największą wartością są ludzie. Bez nich nie osiągnęlibyśmy tego, co już udało nam się osiągnąć. Im więcej my damy z siebie, tym więcej dostaniemy. Taką filozofią kierujemy się w swoich działaniach.

Eko-Okna w liczbach

  • ponad 6000 pracowników
  • 6 biur obsługi klienta
  • 108 000 tys. m2 powierzchni produkcyjnej
  • 289 samochodów ciężarowych
  • 35 rynków eksportowych
  • 5500 partnerów handlowych

Kultura organizacyjna

Chcemy widzieć firmę oczami naszych pracowników. Wartości, którymi się kierujemy:

Szacunek
Darzymy się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem, gdyż wiemy, że każdy pracownik stanowi ogniwo bez którego firma nie byłaby w stanie funkcjonować. Jesteśmy otwarci na propozycje, liczymy się ze zdaniem współpracowników i wspieramy się.

Rozwój
Od zawsze naszej firmie towarzyszył rozwój i zmiany. Nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań, uzupełniamy naszą ofertę i pracujemy nad poprawą warunków zatrudnienia, szanując przy tym pomysły i zdanie współpracowników.

Otwarta komunikacja
Cechuje nas otwartość. Chętnie dzielimy się informacjami, wiedzą oraz swoim doświadczeniem ze współpracownikami. Wspólnie rozwiązujemy problemy i odpowiadamy na wszystkie pytania. Pracujemy zespołowo.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się tutaj bezpiecznie – zarówno pod względem warunków pracy jak i stabilności zatrudnienia.

Zaangażowanie
Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością. Angażujemy się w nie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy odpowiedzialni za swoją pracę i świadomi wspólnej odpowiedzialności za firmę.

Razem stanowimy siłę ciągle zmieniając się na lepsze.
Chcemy widzieć firmę nie tylko przez pryzmat wyników finansowych, ale także oczami naszych pracowników. W sposób szczególny dbamy o jasny przepływ informacji w firmie. Wartości, którymi się kierujemy.

Ostatnie wpisy dla EKO-OKNA S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)