Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EKO-OKNA S.A.

Kornice ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
śląskie, Polska
Telefon: 32 415 43 38

praca.ekookna.pl

NIP: 6391813241

O nas

Produkcja okien i drzwi to nasza specjalność. Jesteśmy jednym z liderów branży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wytwarzane przez naszych pracowników produkty trafiają na 35 międzynarodowych rynków eksportowych, a flota maszynowa należy do najbardziej innowacyjnych na świecie.

Od 1998 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na Śląsku, do naszej oferty dołączyły moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia. Tworzenie i dystrybucja produktów na międzynarodową skalę wymaga pracy dużego i zgranego zespołu, dlatego rozwój pracowników i zapewnienie im najlepszych warunków pracy to nasz priorytet. Wiemy o tym nie tylko my – już po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018”. W 2018 r. zajęliśmy również pierwsze miejsce w rankingu 100 najlepszych pracodawców w Polsce według „Rzeczpospolitej”.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

Dbamy o ludzi i relacje.

Każdy sukces naszej firmy zaczyna się od ludzi. Dlatego chcemy, by czuli się w naszym zespole jak najlepiej. Razem tworzymy atmosferę opartą na zaufaniu, szacunku i otwartości. Działamy zespołowo: dzielimy się opiniami i wiedzą, wspólnie rozwiązujemy problemy i zawsze możemy na siebie liczyć.

Oferujemy stabilne warunki.

Zależy nam, by zapewnić pracownikom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Zaczynając od jasno określonych zasad zatrudnienia, przez odpowiednie wynagrodzenie, aż po szeroki pakiet benefitów dla nich i ich rodzin, staramy się sprostać najważniejszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zapewniamy wysokie standardy.

Nasz park maszynowy należy do najnowocześniejszych na świecie, a flotę samochodową nieustannie ulepszamy o najbardziej wydajne modele. W realizacji codziennych zadań pomagają nam innowacyjne technologie i narzędzia. Ale to nie wszystko! Regularnie prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla naszych pracowników, by mogli stale się rozwijać i podnosić kwalifikacje.

Kogo szukamy?

Wszelkiego typu elementy stolarki otworowej, które później trafiają do salonów sprzedaży na całym świecie, produkujemy w naszych zakładach w Kornicach. Pracuje nad nimi cały zespół pracowników o różnych kwalifikacjach. Zatrudniamy monterów, spawaczy, ślusarzy, suwnicowych, serwisantów, operatorów wózków widłowych, kontrolerów jakości.

Sprawnością i użytkownością maszyn zajmują się pracownicy Działu Utrzymania Ruchu: automatycy, mechanicy i mechatronicy. Usuwają usterki programowe, elektryczne, pneumatycznie i mechaniczne, dbając o stałą dostępność sprzętu.

Działy administracyjne funkcjonują dzięki dyspozytorom, księgowym, informatykom, fakturzystom,  specjalistom ds. kadr, specjalistom ds. marketingu, specjalistom ds. HR, grafikom komputerowym.

Pozyskiwaniem partnerów handlowych i sprzedażą naszych produktów na rynki międzynarodowe zajmują się specjaliści ds. eksportu w biurze w Kornicach oraz w oddziałach firmy zlokalizowanych w Łodzi, Katowicach, Rybniku i Wrocławiu. Na te stanowiska szukamy osób posługujących się biegle językami obcymi, które dobrze czują się we współpracy z zagranicznymi klientami.

Dział transportu tworzą kierowcy autobusów, którzy dbają o codzienny dowóz naszego zespołu do pracy oraz kierowcy ciężarówek, dzięki którym nasze produkty docierają do różnych krajów świata.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)