Dane kontaktowe

EKO-OKNA S.A.

Kornice ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
śląskie, Polska

NIP: 6391813241

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność reagowania na zmieniające się trendy stanowi dodatkową wartość, dzięki której w sposób zdecydowany wyróżniamy się spośród konkurencji.

Naszym klientom oferujemy pełną ofertę stolarki – okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy, systemy przesuwne, moskitiery, nawiewniki. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy komponentów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców. Potwierdzeniem na to są rzesze zadowolonych klientów z całego świata.

Należymy również do grona największych pracodawców w województwie śląskim. Zatrudniamy ponad 2,5 tys. osób, którzy pracują zarówno w centrali firmy, która mieści się w Kornicach jak i zewnętrznych biurach sprzedaży zlokalizowanych w Łodzi, Rybniku, Wrocławiu, Katowicach oraz Bielsku-Białej.

Tytuł „Top Pracodawca 2016”

Plebiscyt „Top 10 Pracodawców Województwa Śląskiego” ma na celu uhonorowanie firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą rynku pracy. To unikalny projekt w skali regionu, w którym samorządowcy wskazują liderów wśród pracodawców. Ma za zadanie nagrodzenie najlepszych z najlepszych, tych, którzy wyznaczają trendy na rynku pracy.

Eko-Okna w liczbach

  • 2,5 tys. pracowników
  • 5,5 tys. partnerów biznesowych
  • 5 biur obsługi klienta
  • 65 tys. m2 powierzchni produkcyjnej
  • 168 samochodów ciężarowych
  • 31 rynków eksportowych

Kultura organizacyjna

Chcemy widzieć firmę oczami naszych pracowników. Wartości, którymi się kierujemy:

Szacunek
Darzymy się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem, gdyż wiemy, że każdy pracownik stanowi ogniwo bez którego firma nie byłaby w stanie funkcjonować. Jesteśmy otwarci na propozycje, liczymy się ze zdaniem współpracowników i wspieramy się.

Rozwój
Od zawsze naszej firmie towarzyszył rozwój i zmiany. Nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań, uzupełniamy naszą ofertę i pracujemy nad poprawą warunków zatrudnienia, szanując przy tym pomysły i zdanie współpracowników.

Otwarta komunikacja
Cechuje nas otwartość. Chętnie dzielimy się informacjami, wiedzą oraz swoim doświadczeniem ze współpracownikami. Wspólnie rozwiązujemy problemy i odpowiadamy na wszystkie pytania. Pracujemy zespołowo.

Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się tutaj bezpiecznie – zarówno pod względem warunków pracy jak i stabilności zatrudnienia.

Zaangażowanie
Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością. Angażujemy się w nie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy odpowiedzialni za swoją pracę i świadomi wspólnej odpowiedzialności za firmę.

Ostatnie wpisy dla EKO-OKNA S.A.

Loading...

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (25)