Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EIP S.A.

ul. Jarosława Dąbrowskiego 30
02-561 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 603 994 193
[email protected]

dynamicseip.pl

NIP: 9512193283

O NAS

Już od ponad 14 lat EIP Group wdraża najnowsze technologie światowych producentów rozwiązań IT, dostarczając kompleksowego wsparcia Klientom w rozwoju środowisk informatycznych i realizacji procesów biznesowych.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy liderem wśród integratorów rozwiązań Business Software oraz dostawców usług Private Cloud w Polsce.

„Budując biznes odpowiedzialny i nowoczesny, tworzymy przestrzeń wartości i zasad, które sprzyjają rozwojowi młodych ludzi, talentów i potencjału pracowników.” – Paweł Prasuła CEO EIP S.A.

EIP Group – nasze specjalizacje

Grupa łączy spółki zajmujące się wdrażaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu IT, oprogramowania ERP/CRM/E-Commerce, usługami Data Center oraz chmurowymi, zarządzaniem i projektowaniem LAN/WAN/SDWAN i bezpieczeństwem w sieci czy technologiami informatycznymi w medycynie.

EIP Group tworzą spółki: EIP S.A., Dynamics DC Sp. z o.o., Main sp. z o.o., Omecon sp. z o.o., MAIN Interconnection sp. z o.o., Medsar sp. z o.o., Faro sp. z o.o., System Security sp. z o.o., Cetec sp. z o.o. i Softart sp. z o.o.

Nasze unikalne kompetencje związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IT, to:

BUSINESS SOFTWARE

Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla firm. Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach, projektach integracyjnych oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics.

Jako wiodący partner Microsoft otrzymaliśmy szereg wyróżnień takich jak: Partner Rorku - Microsoft Partner of the Year, czy obecność w President's Club, który zrzesza zaledwie 5% partnerów z całego świata. W 2017 roku firma Microsoft wyróżniła EIP członkostwem w Inner Circle for Microsoft Dynamics – jest to grono 40 najlepszych firm wdrożeniowych na świecie.

PRIVATE CLOUD i HARDWARE

Zapewniamy nieprzerwane działanie systemów IT i bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych. Dzięki naszej pracy Klienci mogą skupić się na biznesowym rozwoju firmy.

SECURITY

Oferujemy usługi outsourcingowe, projektowanie i budowę sieci LAN/WAN/WLAN, wdrożenia kompleksowych systemów VoIP, wirtualizację, audyty, opracowanie planów, procedur i polityk bezpieczeństwa, analizy procesów biznesowych.

Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy szczególnie widoczni na rynku Brytyjskim. Ponadto mamy doświadczenie z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W Polsce posiadamy biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Białymstoku, Opolu, i Częstochowie.

Zespół EIP

Świat EIP Group jest różnorodny dając wiele możliwości rozwoju, ale najważniejszą jego część stanowią ludzie.

Dbamy o dobrą atmosferę pracy oraz jesteśmy nastawieni na współpracę i wzajemną pomoc.

Nasz zespół, w zależności od projektu, ma możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub w jednym z naszych biur, w którym zawsze jest świeża kawa i owoce.

Do grona naszych pracowników stale dołączają doświadczeni managerowie, praktycy biznesu oraz studenci i absolwenci najlepszych uczelni.

Tworzymy zespół, kierując się szacunkiem oraz szczerością, które są warunkami dialogu, jaki podejmujemy ze sobą i z otoczeniem. Wspólnotę EIP Group łączy koleżeństwo, przyjaźń, wzajemne wsparcie i współodpowiedzialność za wartości, którym służymy.

Działalność charytatywna

Angażujemy się w działalność charytatywną. Szczególnym miejscem na mapie Warszawy jest Kawiarnia Dobroczynna, mieszcząca się w jednym z naszych biur na warszawskim Mokotowie (ul. Dąbrowskiego 30, 02-561 Warszawa). Cały zysk wypracowany z działalności Kawiarni przekazywany jest Fundacji Charytatywni wspierającej opiekę i edukację dzieci pochodzących z najuboższych rodzin.