Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Egis Polska

Komitetu Obrony Robotników 45D
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1180064159

Konkurencyjne wynagrodzenie

Regularnie sprawdzamy raporty wynagrodzeń, aby zapewnić konkurencyjność w kontekście pozycji na tle rynku i branży. Pakiety wynagrodzeń obejmują takie elementy jak: wynagrodzenie zasadnicze, premia i inne świadczenia socjalne.

Work-life balance

Egis to miejsce pracy umożliwiające łączenie życia rodzinnego z zawodowym. Jesteśmy firmą szanującą czas prywatny pracowników jak i ich życie rodzinne. Oferujemy szereg możliwości, pozwalających pracownikom na wybór najbardziej odpowiedniego modelu pracy wspierającego zawodowe jak i osobiste potrzeby.

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie NNW

Finansujemy pakiet ubezpieczenia medycznego w prywatnej lecznicy dla każdego pracownika. Każdej zatrudnionej osobie dajemy również możliwość ubezpieczenia najbliższej rodziny tj. partnera, małżonka, dzieci, rodziców.

Każda osoba rozpoczynająca pracę w Egis jest ubezpieczona od następstw nieszczęśliwych wypadków. Aby mieć spokojną głowę, każdy może skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Karta sportowa dla Ciebie i rodziny

Finansujemy miesięczny abonament sportowy– kartę Multisport - bo wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Karta sportowa działa w 4000  tysiącach klubów sportowych na terenie całej Polski. Oferujemy możliwość rozszerzenia pakietu sportowego na członków rodziny, w tym zapewnienie zajęć basenowych lub karty Multisport Kids.

Program Onboardingowy

Każda osoba rozpoczynająca pracę jest wdrażana z pomocą bezpośredniego przełożonego, działu HR i Buddy’ego – doświadczonego kolegi z zespołu. W atmosferze wsparcia i zaangażowania pomożemy Ci wdrożyć się w nowe obowiązki. Oferujemy pakiet szkoleń wewnętrznych.

Możliwości rozwoju i dofinansowania kształcenia

Pracownicy mogą  brać udział w szkoleniach, konferencjach związanych z wykonywana pracą. W ciągu roku organizujemy też szkolenia otwarte z różnych dziedzin dla konkretnych grup pracowników.

Język angielski

Oferujemy także lekcje języka angielskiego z lektorem oraz zajęcia e-learningowe na każdym poziomie.

Dofinansowanie posiłków

Rozpoczynając pracę w Egis otrzymasz kartę lunchową, którą co miesiąc zasilamy środkami na gotowe posiłki w barach i restauracjach.

Bezpłatny parking dla pracowników biura

Biuro Egis jest wyposażone w bezpłatny parking dla samochodów. Dla miłośników jednośladów mamy stojak na rowery i mini stację naprawczą.

Świadczenia z Funduszu Socjalnego

Ze środków Funduszu finansujemy paczki dla dzieci, karty świąteczne, dofinansowanie kolonii, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne oraz zapomogi dla osób, któreznalazły się w trudnej sytuacji losowej i materialnej.

Zajęcia sportowe i rekreacyjne

Jeśli jesteś miłośnikiem biegania, zapraszamy Cię do naszych drużyn sportowych: Egis Run Challenge i Egis Biovitalni. Zapalonym biegaczom finansujemy start w zawodach sportowych na terenie kraju. Pracownicy biura mogą skorzystać z zajęć jogi, które odbywają się dwa razy w tygodniu.

Nagradzanie osiągnięć

Doceniamy sukcesy zespołowe i indywidualne. Twoje zaangażowanie zostanie zauważone!

Narzędzia pracy

W zależności od charakteru stanowiska i stopnia zaszeregowania oferujemy zróżnicowane narzędzia pracy. Są to m.in. telefon służbowy, laptop, iPad i samochód służbowy.

Wspólne celebrowanie

Zależy nam na wspólnym celebrowaniu szczególnych momentów. Dlatego wraz z zespołem świętujemy urodziny, organizujemy spotkania przedświąteczne czy integracyjne. Otrzymasz także Newborn Pack jeśli narodzi Ci się dziecko. Cieszymy się szczęściem naszych pracowników :)

Stabilne zatrudnienie

Najlepszym dowodem na to jad dobrze się u nas pracuje jest staż pracy, który u niektórych pracowników wynosi nawet 20 lat.