Dane kontaktowe

Egis Polska

Komitetu Obrony Robotników 45
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1180064159

POZNAJ NAS

EGIS Polska jest częścią węgierskiego koncernu EGIS Pharmaceuticals PLC - jednej z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Środkowo-Wschodniej z wartością sprzedaży ponad 500 mln EUR. 73% przychodów ze sprzedaży pochodzi z eksportu, a 27% z działalności handlowej na Węgrzech. Jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w regionie przeznacza 9% przychodów na prace badawczo-rozwojowe. Jej działalność obejmuje wszelkie aspekty produkcji farmaceutycznej, począwszy od prac badawczo-rozwojowych w zakresie leków oryginalnych i generycznych, poprzez produkcję składników czynnych i form gotowych leków, a skończywszy na sprzedaży i marketingu.

W 2013 roku na Węgrzech firma EGIS Pharmeceuticals PL obchodziła 100-lcie swojego istnienia. Produkty EGIS są dostępne w 60 krajach na całym świecie.

Dzięki umowie o współpracy z południowokoreańską firmą biotechnologiczną Celtrion, EGIS jako jedna z pierwszych na świecie firm wprowadziła pod koniec  2013 r. biologiczny lek biopodobny, zawierający przeciwciało monoklonalne, o nazwie Remsima (infliksymab).

EGIS W POLSCE

Polskie przedstawicielstwo firmy powstało w 1994 r. Już od ponad 20 lat odpowiadamy za procesy marketingowe i sprzedaż produktów Egis. Jesteśmy liczącym się partnerem wszystkich środowisk medycznych. Na polskim rynku wyspecjalizowaliśmy się w takich grupach terapeutycznych jak: Kardiologia, Onkologia, Psychiatria, Reumatologia, Gastroenterologia i Neurologia.

W EGIS Polska pracuje ponad 250 osób. W Warszawie zlokalizowane jest biuro i hurtownia farmaceutyczna, z której dystrybuowane są nasze produkty.

Zdobyliśmy wiele nagród, m.in. Gazele Biznesu i Diamenty miesięcznika Forbes i tym samym uzyskaliśmy potwierdzenie, że zaliczamy się do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Egis Polska, pod względem obrotu, plasuje się na liście 30 największych firm farmaceutycznych w Polsce.

Jako pracodawca tworzymy przyjazne warunki pracy, czego dowodem są uzyskane nagrody: I live my job Winner 2017 i Great Place to Work 2017 oraz I love my Job Winner 2018.

3V czyli VOCATION, VISION, VALUES

Powołaniem (Vocation) firmy Egis jest współtworzenie postępu w medycynie w odpowiedzi na potrzeby pacjentów.

Naszą wizją (Vision) jest wspólne dążenie to tego, by:

  • stawiać pacjentów i innowacje w centrum naszych działań
  • wspierać inicjatywy, które są kluczem do rozwoju firmy
  • zapewniać niezależność firmy i możliwość prowadzenia długoterminowych inwestycji
  • być firmą o zasięgu globalnym

Naszą misję i wizję realizujemy w środowisku pracy o wyjątkowej kulturze organizacyjnej. W codziennej pracy zawodowej, kierujemy się wspólnymi wartościami (Values), którymi są:

  • Troska
  • Dążenie do sukcesu
  • Rozwój przez wspólne działanie
  • Dążenie do innowacji

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)