Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Egis Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39/A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.egis-poland.com/pl

NIP: 5262153084

Kim jesteśmy?

Egis to jedno z największych biur projektowych na świecie. Obecnie działamy w ponad 100 krajach i zatrudniamy około 13 600 specjalistów.

W Polsce mamy trzy biura projektowe  - w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

Oferujemy usługi doradcze i inżynierskie w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji od przygotowania, planowania przez projektowanie aż do realizacji w sektorze transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego, energetyki oraz budownictwa i architektury.

Mamy bogate doświadczenie we współpracy z klientami z sektora publicznego i prywatnego.

Co nas wyróżnia?

LUDZIE

Nasi pracownicy stanowią największe bogactwo firmy.

Zatrudniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem jak i osoby, które zaczynają swoją karierę zawodową. Nasz zespół w Polsce składa się z około 500 ekspertów różnych branż.

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Świadczymy szeroki zakres usług zarówno dzięki zasobom Egis Poland jak i przy wsparciu ze strony pozostałych spółek Grupy Egis. Nasza znajomość rynku polskiego oraz ogromne doświadczenie w poszczególnych branżach zapewniają kompleksowość usług i rzetelność w ich realizacji.

INNOWACYJNOŚĆ

Kreatywność naszego zespołu i otwartość na nowe rozwiązania przyczyniają się do różnicowania naszej oferty oraz stałego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki dostępowi do innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez spółki Grupy Egis mamy możliwość stosowania różnorodnych rozwiązań, uznanych już na rynkach europejskich.

JAKOŚĆ

Gwarantujemy wysokie standardy jakości świadczonych przez nas usług. Do współpracy z naszymi klientami podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując spektrum oferowanych usług do rzeczywistych potrzeb danej instytucji.

Kogo szukamy?

W związku z realizowanymi przez nas projektami stale poszukujemy osób, które zarówno chcą się z nami dzielić swoim doświadczeniem, ale i takich, które chcą zdobywać praktykę w branżach:

  • Drogowej,
  • Kolejowej (tory, SRK, sieć trakcyjna, elektroenergetyka),
  • Mostowo – Konstrukcyjnej.

Pamiętaj, że aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez okres 12 miesięcy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)