Dane kontaktowe

Egger Biskupiec sp. z o.o.

Biskupiec-Kolonia Druga
Ul. Św. Józefa 1
11-300 Biskupiec
warmińsko-mazurskie, Polska
Telefon: +48 89 33 28101

POZNAJ NAS

Firma rodzinna o wyjątkowym charakterze

EGGER to rodzinne przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1961 roku w St. Johann w Tyrolu, w Austrii. Dziś EGGER jest wiodącym producentem i dostawcą materiałów drewnopochodnych (płyt wiórowych, płyt OSB i MDF) oraz tarcicy na arenie międzynarodowej. Obszary działalności firmy obejmują kompletne rozwiązania w zakresie produkcji mebli i aranżacji wnętrz, a także budownictwa opartego na konstrukcjach drewnianych, jak również podłóg. Produkty EGGER mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia prywatnego i publicznego.

EGGER bazuje na solidnym fundamencie dzięki swojemu zbilansowanemu wzrostowi, swoim innowacyjnym produktom oraz swojemu wysokiemu standardowi jakości. Zaangażowanie naszych wykwalifikowanych pracowników w znacznej mierze przyczynia się do tego, że jesteśmy jednym z wiodących, europejskich przedsiębiorstw przemysłu drzewnego.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne z dużym zapleczem kapitału własnego jesteśmy w stanie w znacznym stopniu finansować inwestycje związane z rozwojem ze środków własnych. Z funduszy zewnętrznych korzystamy w konkretnych celach i wyłącznie w ograniczonym zakresie.

Dzięki tym wszystkim elementom staliśmy się efektywnym partnerem z optymistycznym nastawieniem na przyszłość. Dzięki tym wszystkim elementom staliśmy się efektywnym partnerem z optymistycznym nastawieniem na przyszłość.

Naszych 10600 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)