Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

eg+ worldwide

Rzymowskiego 34
02-697 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213417726

Kim jesteśmy

eg+ worldwide to dom produkcyjny zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki oraz automatyzacją procesu produkcji materiałów reklamowych. Działamy w ramach globalnych struktur międzynarodowej sieci Omnicom, która jest jedną z największych grup reklamowych na świecie i liderem w swojej branży. Nasze regionalne biuro w Polsce pełni wyjątkową funkcję – to jedno z czterech centrów produkcyjno-wdrożeniowych w strukturach grupy eg+ worldwide. Jesteśmy korporacją, ponieważ stoi za nami duża międzynarodowa firma, jednak panuje u nas niekorporacyjna, przyjazna atmosfera. Nasze sukcesy to efekt umiejętności zespołu i międzynarodowego doświadczenia firmy. 

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2007 roku, zatrudniamy około 250 specjalistów realizujących projekty dla klientów z całego świata. Większość naszych działań ma zasięg globalny, pracujemy m.in. dla firm z branży motoryzacyjnej, FMCG, elektronicznej czy hi-tech.

Co nas wyróżnia

  • stabilna pozycja rynkowa, doświadczenie i portfolio międzynarodowych klientów,
  • miła atmosfera, zespół nastawiony na współpracę i wymianę wiedzy,
  • work-life balance, który wspieramy przez inicjatywy sportowe i dofinansowanie kart MultiSport,
  • profesjonalne wdrożenie, które pozwala szybko i bez stresu poznać firmę w pierwszych dniach pracy,
  • praca w dwóch językach – polskim oraz angielskim, którym na co dzień posługuje się dział Client Service,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia w pracy dla światowych marek,
  • możliwość rozwoju oraz awansu, także między działami, co pozwala na realizowanie swoich predyspozycji i poszerzanie wiedzy,
  • gwarancja atrakcyjnego pakietu benefitów pozapłacowych,
  • dynamiczna, ciekawa praca,
  • elastyczna organizacja dnia pracy oraz nieformalny dress code,
  • poukładane środowisko pracy – pracujesz przy dużych kampaniach bez chaosu,
  • wygodna lokalizacja – w biznesowej dzielnicy Warszawy, obok Galerii Mokotów.

Poznaj nasze działy

Zespół eg+ worldwide skupia osoby z doświadczeniem w obszarze marketingu, reklamy i produkcji reklamowej. W ramach firmy funkcjonuje kilka działów, które pozwalają na zagospodarowanie ich talentów w najbardziej efektywny sposób. Pracując u nas, masz możliwość poznania od podszewki międzynarodowego rynku reklamy, jak również pracy wykonywanej przez kolegów z innych zespołów. A nawet zmiany stanowiska, jeśli Twoje umiejętności okażą się pasować bardziej do innego działu.

Poszczególne działy i zakres ich odpowiedzialności:

  • Client Service – codzienny kontakt z klientem i organizacja procesu produkcji w naszej agencji,
  • Traffic – kontakt z domami mediowymi i wydawcami,
  • QA (Quality Assurance) – weryfikowanie poprawności materiałów reklamowych,
  • Administracja (HR, finanse, księgowość, IT, office) – wspieranie funkcjonowania całej firmy.

Trzy działy produkcyjne:

  • Digital – materiały reklamowe, które znajdują się w internecie (np. banery, eDM-y, landing pages, obsługa stron www),
  • Print Services / DTP – materiały reklamowe, które trafiają do druku (np. reklama prasowa, postery, POS-y, broszury),
  • Moving Image / Studio TV – materiały audio i wideo (np. reklama telewizyjna, spot radiowy).

Nasze biuro

Warszawskie biuro eg+ worldwide znajduje się w biznesowej części Mokotowa, w pobliżu licznych przystanków tramwajowych i autobusowych. Każde stanowisko pracy wyposażone jest w nowoczesny sprzęt komputerowy, a w razie potrzeby dopasowane indywidualnie do potrzeb pracownika. Staramy się dbać nie tylko o warunki do pracy, lecz także o miejsce do odpoczynku i zjedzenia posiłku. Na obu piętrach znajduje się kuchnia wyposażona w ekspres serwujący kawę i czekoladę, sokowirówki, tostery i mikrofalówki. Zrelaksować się można w trakcie rozgrywki w piłkarzyki. Zdrową żywność (i naturalnie ciekawe zajęcia) oferuje też przyległy Dom Kultury „Kadr”. Dostęp do bogatszej oferty gastronomicznej zapewnia bliskość centrum handlowego Galeria Mokotów.

Czy wiesz, że…

eg+ worldwide jest liderem w swojej branży na polskim rynku? Dzięki nowoczesnym systemom zarządzania projektami oraz bezcennej wiedzy naszych specjalistów oferujemy klientom obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniło nam to miejsce w pierwszej setce rankingu Diamentów „Forbesa” – zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Dlaczego warto wybrać eg+ worldwide

Szukasz miejsca oferującego możliwość współpracy z firmami z całego świata? Lubisz wyzwania i zawsze widziałeś się w ambitnym, dynamicznym zespole? A może cenisz sobie stabilizację, którą daje stałe zatrudnienie, bo chcesz spokojnie rozwijać swoje pasje i poświęcić czas bliskim? W takim razie eg+ worldwide jest właśnie dla Ciebie! 

Na całym świecie zatrudniamy około 2400 osób pracujących dla ponad 500 firm wiodących w swoich branżach. Tworzymy jeden zgrany zespół i bardzo dbamy o dobrą atmosferę. Jeśli międzynarodowe doświadczenie jest tym, co skłoni Cię do przyjścia do nas, to ludzie na pewno sprawią, że będziesz chciał u nas zostać. Co tu dużo mówić – lubimy się i dzięki temu wspólna praca jest znacznie bardziej satysfakcjonująca.

Dołącz do naszego zespołu!

W ramach polskiego oddziału eg+ worldwide szukamy zarówno młodych, ambitnych osób, które chciałyby zdobywać doświadczenie zawodowe w dużej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży, jak i doświadczonych specjalistów wszystkich szczebli związanych z branżą marketingową, produkcją i client service’em. Łączy nas profesjonalizm, gramy do jednej bramki. Ty dzielisz się z nami swoim talentem i zaangażowaniem, a my zapewniamy komfortowe i stabilne warunki pracy. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Może to właśnie na Ciebie czekamy!