Dane kontaktowe

EFFECTOR S.A.

Młynarska 29
29-100 Włoszczowa
świętokrzyskie, Polska

www.effector.com.pl

NIP: 6561598989

Poznaj nas

EFFECTOR S.A.

Jesteśmy jednym z liderów branży budowlanej w Polsce. Nasza firma od ponad 20 lat dostarcza wysokiej jakości aluminiowe listwy wykończeniowe, elementy aranżacji wnętrz, systemy okładzin okiennych, okapników rynnowych, a także stolarki otworowej. Spółka jest ekspertem w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium. Naszym celem jest dostarczanie klientom funkcjonalnych i estetycznych produktów o najwyższej jakości. Taka filozofia sprawia, że spółka ma ugruntowaną pozycję na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

EFFECTOR S.A. oferuje szeroki wachlarz listew wykończeniowych z aluminium i PVC. Oferta dedykowana dla producentów stolarki to m.in.: aluminiowe systemy okładzin okiennych, okapniki rynnowe, listwy przyszybowe, progi drzwiowe oraz okienne systemy drewniano-aluminiowe. Nasza firma wytwarza także stolarkę aluminiową, w skład której wchodzą m.in. okna, tarasowe drzwi przesuwne, drzwi wejściowe, fasady i okiennice.

EFFECTOR S.A. wykonuje usługi w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium. Produkowane profile charakteryzują się różnorodnymi wariantami wykończenia powierzchni, począwszy od anodowania, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, szczotkowanie, na lakierowaniu proszkowym kończąc. O najwyższej jakości w zakresie wykonywanych usług świadczą certyfikaty QUALANOD i QUALICOAT oraz ISO 9001.

Nasza siedziba mieści się we Włoszczowie, w województwie świętokrzyskim. Obecnie zatrudniamy blisko 400 osób.

EFFECTOR jest laureatem wielu  prestiżowych nagród i wyróżnień,  m.in. Świętokrzyska Victoria 2016, Diament Świętokrzyski 2016, Zasłużony dla Gminy Włoszczowa, Gepard Biznesu, Lider Regionu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Przyjazny Pracodawca.

Co oferujemy?

Na każdym etapie rozwoju Twojej kariery w EFFECTOR S.A. możesz liczyć na pomoc i wsparcie. Nasz zespół tworzą zarówno osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową, jak również specjaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Dołącz do nas i przekonaj się, że praca w naszej firmie to nie tylko systematyczny rozwój i nowe wyzwania, ale również atrakcyjne perspektywy zatrudnienia. Udział w realizacji ciekawych projektów, praca wśród ludzi z pasją i doświadczeniem pozwoli Ci na rozwój osobistych możliwości. Dobre warunki pracy, podnoszenie kwalifikacji i pozytywna atmosfera to tylko część tego, co oferujemy. 
 

Ostatnie wpisy dla EFFECTOR S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)