Dane kontaktowe

EFFECT GLASS S.A.

Hauke-Bosaka 2
25-214 Kielce
świętokrzyskie, Polska

www.effectglass.eu

NIP: 6341023465

BENEFITY I KARIERA

Firma Effect Glass  troszczy się o swoich pracowników.  Właśnie z tego powodu w  spółce tworzymy cały system świadczeń pozapłacowych. Zatrudnieni mają dostęp do coraz większej ilości atrakcyjnych ofert i propozycji.

KORZYSTNE UBEZPIECZENIA GRUPOWE

Nasi pracownicy mogą liczyć na atrakcyjne warunki ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, z którego mogą korzystać również członkowie rodzin.

DZIAŁANIA INTEGRACYJNE I ŚCIEŻKA kariery

W Effect Glass pamiętamy o działaniach integracyjnych, które skutecznie poprawiają efektywność i komunikację pracy, a poza tym mają wpływ na tworzenie trwałej kultury organizacyjnej naszego przedsiębiorstwa (np. wspólnie spędzone chwile w okresie  przedświątecznym, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, itp.). Dzięki tym regularnym spotkaniom rośnie zadowolenie i poczucie spełnienia, lepiej poznajemy kolegów i koleżanki nie tylko ze swojego działu, nabieramy do siebie dystansu. 

Opracowaliśmy również przejrzystą ścieżkę kariery. Wielu menadżerów zatrudnionych w spółce,
zaczynało od pracy na niższych stanowiskach. Dostęp do różnego rodzaju szkoleń i kursów zawodowych umożliwił im podniesienie kwalifikacji i awans w hierarchii firmy.

POZAPŁACOWE FORMY WSPARCIA

Ważnym elementem polityki pozapłacowej w firmie EFFECT GLASS jest troska o bezpieczeństwo zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, czego przejawem mogą być zapomogi w sytuacjach losowych. Ponadto staramy się poprawić dostęp pracowników do świadczeń zdrowotnych, a także zainteresować ich aktywnością fizyczną (pakiety sportowe umożliwiające korzystanie z obiektów sportowych).

Paczki świąteczne dla dzieci i pracowników lub bony podarunkowe na Święta Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy - to gest firmy, który bardzo cenią sobie nasi pracownicy, którzy dzięki temu mają niższe wydatki, związane bezpośrednio ze świętami i dzięki temu mogą przeznaczyć środki na dodatkowe świąteczne atrakcje.

Staramy się systematycznie zwiększać atrakcyjność zatrudnienia w naszej firmie, głównie poprzez urozmaicanie dodatkowych świadczeń pozapłacowych, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników.