Dane kontaktowe

EFFECT GLASS S.A.

Hauke-Bosaka 2
25-214 Kielce
świętokrzyskie, Polska

www.effectglass.eu

EFFECT GLASS S.A. to producent wysokiej jakości szyb zespolonych oraz szkła hartowanego, dysponujący jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, opartym na zaawansowanych rozwiązaniach technicznych i technologicznych. Nasza firma powstała w 1995 roku, obecnie posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach k. Tczewa.  

Inwestujemy w przyszłość, prowadząc systematyczne działania w zakresie rozbudowy parku maszynowego oraz zautomatyzowania procesu produkcji. Nasze wyroby produkujemy zgodnie z Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością , na podstawie Normy PN - EN ISO 9001:2009. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz współpracy z wieloletnimi partnerami w zakresie dostaw, nasze możliwości produkcyjne wynoszą  1 650 000 m2 szyb rocznie. Spółka zatrudnia blisko 500 osób. Jesteśmy jednym z wiodących producentów szyb zespolonych i szkła hartowanego w kraju, profesjonalnie odpowiadamy na  zróżnicowane i nieustannie zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Więcej informacji na  www.effectglass.eu

Co oferujemy?

W naszej firmie oferujemy możliwość rozwijania się w wielu dziedzinach. Niezbędne narzędzia, takie jak telefon służbowy i sprzęt komputerowy, udział w szkoleniach, ubezpieczenia grupowe i spotkania integracyjne, to tylko część oferty jaka przysługuje osobom pracującym w naszej firmie.
Wysoko cenimy wiedzę i doświadczenie, a naszym pracownikom zapewniamy optymalne warunki do pracy i rozwoju.

Gdzie nas znajdziesz?

Centrala firmy i jeden z zakładów produkcyjnych firmy EFFECT GLASS mieści się w Kielcach, przy ul. Hauke Bosaka 2. Drugi z zakładów - wytwarzający szkło specjalne oraz szyby zespolone - mieści się
w Wędkowach, w pobliżu Tczewa.

Jak do nas dołączyć?

Spośród naszych ogłoszeń wybierz to, które najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu. Po przesłaniu aplikacji, managerowie zapoznają się z Twoją kandydaturą i ocenią, czy jesteś  osobą, która odpowiada oczekiwaniom. Następnie otrzymasz zaproszenie na rozmowę, podczas której poznasz nasze oczekiwania i szczegóły, związane z przyszłą współpracą. Możesz również przesłać swoją aplikację za pomocą naszej strony internetowej. Skontaktujemy się z Tobą wówczas, kiedy będziemy szukać kandydatów z kwalifikacjami, odpowiadającymi Twojemu profilowi zawodowemu.

Wierzymy, że najlepsi chcą zdobywać doświadczenie zawodowe już na studiach. Właśnie z myślą o studentach uczelni technicznych stworzyliśmy  wakacyjne staże – dzięki nim studenci mają okazję dobrze poznać naszą firmę.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)