Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EDOCS Systems Sp. z o.o.

ul. Przemsyłowa 13b
35-105 Rzeszów
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 863 64 06
[email protected]

www.edocssystems.com

NIP: 5170357620

Poznajmy się!

Podnosimy wydajność, usprawniamy procesy produkcyjne.

Firma EDOCS SYSTEMS została stworzona w odpowiedzi na realne potrzeby rynku, a dokładniej na potrzeby małych i średnich firm produkcyjnych. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania z obszaru oprogramowania i automatyki, które pozwalają optymalizować procesy produkcyjne i w efekcie przynoszą konkretne oszczędności w funkcjonowaniu firmy produkcyjnej. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych rozwiązań od tworzenia koncepcji po wdrożenie, wsparcie i serwis.

 

O EDOCS

EDOCS MES służy do profesjonalnego zarządzania produkcją. Pozwala kontrolować wydajność procesów i je optymalizować tak, aby produkcja była realizowana efektywnie i wydajnie. System wylicza kluczowe wskaźniki niezbędne do efektywnego zarządzania firmą produkcyjną m.in. OEE (Całkowita Efektywność Maszyn), OLE (Całkowita Efektywność Pracy). EDOCS MES to mniej braków, przestojów, awarii, błędów i wyższa jakość produkcji.
 

EDOCS AUTOMATION to kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wdrażania, modernizacji i serwisowania układów automatyki stosowanych w procesach produkcyjnych i systemach logistyki wewnętrznej. Realizujemy kompleksowo systemy sterowania m.in. dla transportu: palet, opon, kontenerów, ciężkich ładunków. W naszych systemach wykorzystujemy zarówno rozwiązania uznanych producentów automatyki przemysłowej, jak również projektujemy własne innowacyjne rozwiązania sprzętowe przeznaczone dla dedykowanych zastosowań.

Dlaczego praca w EDOCS Systems?

Zastanawiasz się dlaczego warto z nami współpracować?
Myślisz o tym, co oryginalnego możemy Ci zaoferować?

Odpowiedź jest prosta – EDOCS SYSTEMS to miejsce gdzie nowoczesność, nietuzinkowe rozwiązania i głowy pełne ciekawych pomysłów są na pierwszym planie. Nasza firma daje możliwość pracy przy innowacyjnych projektach. Współpracujemy zarówno z przemysłem, jak i ośrodkami naukowymi, co pozwala nam zdobywać wiedzę, doświadczenie i wychodzić naprzeciw wyzwaniom przyszłości.

Wierzymy w potencjał naszego zespołu.
Dajemy realną szansę wpływu na to, co tworzymy.
Dbamy o dobrą atmosferę i samopoczucie każdego współpracownika.