Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

plac Ireneusza Gugulskiego 1
02-661 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.edisonenergia.pl/kariera

NIP: 7792508573

PRACUJ Z NAMI

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Dołącz do słonecznej rewolucji!

Dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy w branży fotowoltaiki.
Dołącz do #słonecznejrewolucji

EDISON ENERGIA

To przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat.

Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.

Tak jak Thomas Alva Edison wierzymy, że jeśli istnieje sposób, żeby zrobić coś lepiej, my to zrobimy. Dlatego zmieniamy sposób pozyskiwania energii na inteligentny.

Pewnego dnia zaprzęgniemy do pracy przypływy i odpływy, uwięzimy promienie Słońca.
T. A. Edison, 1917

Eksperci w dziedzinie OZE

Pracownicy Edison Energia niejednokrotnie pojawiają się na łamach pism biznesowych i popularnonaukowych w Polsce i na świecie. Występujemy w roli ekspertów w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Z naszym ogromnym doświadczeniem i szeroką wiedzą w dziedzinach OZE jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji dla świata, co potwierdzają m.in. Forbes, Wysokie Napięcie, Topagrar, PV Magazine, WNP, Gram w Zielone, etc.

Poniżej linki do wybranych publikacji:

  • https://www.forbes.pl/energetyka/dofinansowania-do-mikroinstalacji-fotowoltaicznych-na-co-mozna-liczyc-w-ramach-moj/41j7w09
  • https://wysokienapiecie.pl/35596-w-2020-zainwestowalismy-w-fotowoltaike-10-mld-zl-ile-z-tego-zostanie-w-polsce/
  • https://www.topagrar.pl/archiwum/2021/top-agrar-032021/inwestowac-w-fotowoltaike/
  • https://www.pv-magazine.com/press-releases/polish-photovoltaics-installer-edison-energia-select-wallbox-for-their-ev-chargers-offering/
  • https://www.wnp.pl/energetyka/edison-energia-inwestuje-w-farmy-pv-na-poczatek-w-piec,451937.html
  • https://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/104702/firma-z-rynku-mikroinstalacji-oglasza-przetarg-na-moduly-o-mocy-200-mwp

Edison Energia firmą roku 2020!

Nagroda Orła Polskiej Przedsiębiorczości to synonim sukcesu i symbol najwyższej jakości w polskiej gospodarce. Po weryfikacji naszej oferty przez Radę Plebiscytu, firma Edison Energia jednoznacznie została mianowana Firmą Roku 2020.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (93)