Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Wiejska 19
00-480 Warszawa

NIP: 5260012586

O EDIPRESSE

Jesteśmy nowoczesną spółką multimedialną z największym w Polsce portfolio serwisów kierowanych do kobiet. Należą do niego m.in. Polki.pl – wiodący portal kobiecy, Wizaż.pl, Viva.pl, Party.pl i Mamotoja.pl Jesteśmy także jednym z czołowych wydawców magazynów (Viva, Party, Flesz, Uroda Życia, Mamo to ja) a także książek i kolekcji.

To do nas należy także grupa  Pomocni.pl obejmująca serwisy internetowe pośredniczące w świadczeniu usług z zakresu opieki oraz prac sezonowych (niania.pl, pomocedomowe.pl, opiekaseniora.pl, opiekazwierzat.pl, remontuj.pl i korepetycje.edu.pl).

Edipresse Polska jest rówież organizatorem prestiżowego konkursu VIVA! Photo Awards oraz jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce Flesz Fashion Night.

Posiadamy nowoczesne Content Studio odpowiedzialne za dostarczanie naszym Klientom niestandardowych rozwiązań reklamowych głównie z obszaru content marketingu, reklamy natywnej i video.

Jesteśmy także założycielem Fundacji Polki Mogą Wszystko, która pomaga dzieciom z domów dziecka, świetlic socjoterapeutycznych oraz dzieciom niepełnosprawnym.

Nasz zespół

Edipresse to społeczność ludzi o zbliżonych wartościach, ambicjach oraz przede wszystkim cechach osobowości.  Spotkasz tu wysokiej klasy specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją pasją. Będziesz mieć możliwość swobodnego przedstawiania własnych pomysłów i ich realizacji. Nasz zespół nastawiony jest na nieustanny rozwój i poszerzanie horyzontów, ale nie zapominamy o czerpaniu radości z pracy.

Regularnie organizujemy szkolenia i warsztaty, bierzemy udział w inicjatywach charytatywnych a nasz świąteczny Bal Firmowy to co roku niezapomniane wydarzenie.

POZNAJ NASZE WARTOŚCI

WZAJEMNY SZACUNEK

Traktujemy innych w taki sposób, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

BUDUJEMY ZAUFANIE

W swoich działaniach kierujemy się otwartością.

PRACA ZESPOŁOWA

Wszyscy gramy do jednej bramki.

ZAANGAŻOWANIE ORAZ INICJATYWA

Szukamy nowych rozwiązań i chcemy się rozwijać.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)