Dane kontaktowe

Edica Sp. z o.o.

Forteczna 3
61-362 Poznań

NIP: 7822530124

Co robimy?

Edica Sp. z o.o. jest największym polskim wydawnictwem kalendarzy książkowych oraz drukarnią dziełową.

Na rynku poligraficznym funkcjonujemy już 30 lat. Nasze produkty zdobywają uznanie jurorów w licznych konkursach branżowych. Cieszymy się zaufaniem klientów, z którymi nawiązujemy stałą współpracę.

Kalendarze produkujemy na zlecenia przedsiębiorstw z całego kraju, a część również eksportujemy.

Produkowane przez nas książki znajdziesz w każdej księgarni – zwłaszcza na półkach z książkami dla dzieci, bo to nasza specjalność.

Jak to robimy?

Jesteśmy organizacją uczącą się.

Obecnie zatrudniamy ponad 400 pracowników. To właśnie pracujący tutaj ludzie stanowią o sukcesie firmy.

Jesteśmy młodzi duchem, ale dysponujemy niebagatelnym doświadczeniem – prawie 30 lat na rynku to jest coś! Nasz park maszynowy umożliwia powtarzalne wykonanie produktów, a działające w firmie Laboratorium testuje nowe rozwiązania, których jakość możemy gwarantować swoją marką.

W pracy odwołujemy się do otwartej komunikacji, kreatywności, działania zespołowego, ciągłego doskonalenia i podnoszenia własnych umiejętności. Dołączając do naszej drużyny, zyskasz stabilną pracę, pewną wypłatę, możliwości doskonalenia i rozwoju oraz perspektywę awansu.

Gdzie jesteśmy?

Ulica Forteczna 3 w Poznaniu

Biura i hale produkcyjne mieszczą się we wspólnej, wygodnej lokalizacji – na Starołęce, tuż obok pętli tramwajowej. Dzięki temu dojazd do pracy nie stanowi wyzwania, a powrót do domu komunikacją miejską gwarantuje miejsce siedzące.

Kim jesteśmy?

Wyznaczamy trendy i produkujemy jakość.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na dumie z bycia liderem rynku. Stawiamy na pracę zespołową, zaufanie i pomysłowość.

Pracujemy w standardzie ISO 9001, przestrzegamy norm środowiskowych ISO 14001, dysponujemy aktualnym certyfikatem FSC i drukujemy zgodnie z normą ISO 12647. Dzięki temu oferujemy produkty najwyższej jakości i minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Dobrowolnie spełniamy wyśrubowane normy środowiskowe, rozumiejąc, że troska o otoczenie i warunki życia przyszłych pokoleń jest miarą naszego człowieczeństwa.

Sprawdź nas!

W naszej firmie prowadzimy rekrutację ciągłą.

Chętnych do pracy w firmie Edica zapraszamy do przesyłania swoich ofert na adres [email protected] Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.