Dane kontaktowe

Eden Springs Sp. z o.o.

Ul. Perla 10
41-300 Dąbrowa Górnicza
śląskie, Polska

NIP: 6770066541

Poznaj nas:

Eden Springs to wiodący dostawca rozwiązań wodnych i kawowych w Europie, część Cott Corporation, jednej z największych firm wodnych na świecie, której dewizą jest najwyższy poziom satysfakcji klienta i pracownika, aktywnie promujący innowacyjne rozwiązania wspierające dobre samopoczucie w pracy.

Oferujemy szeroki zakres ról w dystrybucji, obsłudze klienta i obsłudze technicznej, sprzedaży i marketingu, finansach i zasobach ludzkich w całej Europie, dzięki czemu możesz przyspieszyć swoją karierę w zróżnicowanym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

NASZE WARTOŚCI:

Wartości Eden odzwierciedlają naszą istotę i nasze aspiracje na przyszłość. Kierują one naszym zachowaniem, naszymi interakcjami wewnątrz firmy, podejmowaniem decyzji i naszymi relacjami z klientami, dostawcami i społecznościami, w których działamy. Wartości te inspirują nas do postępu i osiągania sukcesów.

WE CARE- DBAMY

Dbamy o pracowników, klientów i partnerów biznesowych, z którymi pragniemy nawiązywać długotrwałe i przyjacielskie relacje oparte na zaufaniu. 

WE DARE – MAMY ODWAGĘ

Mamy odwagę, by zrobić coś wyjątkowego. Mamy odwagę próbować nowych sposobów, stosować nowatorskie rozwiązania i być liderem w branży.

WE EXCEL – DOSKONALIMY

Naszym celem jest osiągnięcie doskonałości we wszystkim co robimy. Stawiamy sobie wysokie wymagania i dążymy do ciągłego wzrostu. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)