Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ecolab Services Poland sp. z o.o.

Opolska 114
31-323 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

www.ecolab.com

NIP: 6793060140

Kim jesteśmy?

ECOLAB jest liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawa efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie. Z naszych produktów korzystają m.in. szpitale, restauracje, hotele, zakłady przemysłowe. Na całym świecie klienci zaufali nam w kwestii zachowania czystego i bezpiecznego środowiska oraz wsparcia w efektywnym działaniu.

W Centrum Usług Wspólnych (Global Business Services) zatrudniamy ponad 400 specjalistów z dziedzin takich jak:

  • Finanse (Dział Analiz Finansowych, Kontroling, Księgowość)
  • Administracja Sprzedaży
  • Zakupy i Łańcuch Dostaw
  • Dział Rozwoju i Dział Zgodności z Normami

REKRUTUJEMY doświadczonych specjalistów, jak również absolwentów kierunków ekonomicznych, dla studentów oferujemy płatne praktyki. Poszukujemy osób ze znajomością dodatkowych języków obcych (niemiecki, francuski).

Dlaczego warto z nami pracować?

Praca w Ecolab to codzienna satysfakcja z bycia częścią globalnego zespołu, który nie tylko osiąga najlepsze wyniki, ale i świetnie się bawi. Docenimy Twoje umiejętności, oferując szansę rozwoju kariery w firmie będącej globalnym liderem w swojej branży. Twoje zaangażowanie i doświadczenie pomogą nam sprawić, że planeta stanie się czystszym, bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem.

U nas znajdziesz pracę w międzynarodowych zespołach, w firmie zaliczanej do grona The World Most Ethical Companies i notowanej na liście Fortune 500.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)