Dane kontaktowe

Echo Investment S.A.

al. Solidarności 36
25-323 Kielce
świętokrzyskie, Polska
[email protected]

www.echo.com.pl

NIP: 6570230912

Pozostałe lokalizacje

Echo Investment S.A. biuro w Warszawie

al. Jana Pawła II 22
Q22, 35 piętro
00-133 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.echo.com.pl

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Grupa Echo Investment dba o dobre relacje z klientami, partnerami biznesowymi i kontrahentami, ale także z innymi interesariuszami. Jako podmiot odpowiedzialny społecznie, uczestniczy w akcjach charytatywnych, wspiera działania społeczne, sponsoruje wydarzenia i działalność organizacji ważnych dla środowisk, w których spółka jest aktywna.

Pomagamy naszym

Wsparcie Echo Investment trafia głównie do obszarów sportu, kultury i sztuki oraz instytucji i inicjatyw pomagającym najbardziej potrzebującym, w szczególności z macierzystego regionu spółki – Kielecczyzny. Staramy się, by wsparcie dla organizacji czy celów zajmujących się wrażliwymi problemami społecznymi, było stałe. Od 2009 r. pomagamy kieleckiemu Zespołowi Placówek opiekuńczo-wychowawczych im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” poprzez finansowanie zakupu butów i odzieży zimowej dla podopiecznych. Od 2014 roku wspiera także działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (poprzez Fundację Poland Business Run), pomagającej osobom, które uległy wypadkom.

Działamy lokalnie

Chcemy być dobrymi sąsiadami i uczestnikami życia społecznego w miejscach, w których prowadzimy nasze inwestycje. Dlatego również tam wspieramy wartościowe inicjatywy i cele społeczne, kulturalne czy charytatywne.