Dane kontaktowe

Echo Investment S.A.

al. Solidarności 36
25-323 Kielce
świętokrzyskie, Polska
[email protected]

www.echo.com.pl

NIP: 6570230912

Pozostałe lokalizacje

Echo Investment S.A. biuro w Warszawie

al. Jana Pawła II 22
Q22, 35 piętro
00-133 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.echo.com.pl

ETAP 1

Sprawdź kogo szukamy

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami, dostępnymi w zakładce „Oferty pracy” na pracuj.pl lub na naszej stronie internetowej www.echo.com.pl w zakładce Kariera.
Nie widzisz oferty, która do Ciebie pasuje?
Nic straconego! Możesz aplikować do naszej bazy kandydatów, za pomocą przycisku „zostaw swoje CV” na naszej stronie www.echo.com.pl w zakładce Kariera lub poprzez poniższy formularz:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1663dc2563734f89901a77e09eff7da5

ETAP 2

Spotkajmy się

Jeśli Twój profil będzie dopasowany, do wymagań stanowiska, na które aplikujesz, nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, by zaprosić Cię na spotkanie.
W trakcie rekrutacji pogłębimy informacje zawarte przez Ciebie w CV, zadając pytania dotyczące Twojego doświadczenia i sytuacji z jakimi się spotkałeś. Pozwoli nam to sprawdzić Twoje kompetencje odnośnie stanowiska, ale także jak wpisujesz się w kulturę organizacyjną Echo Investment.
W trakcie rekrutacji poznasz swojego potencjalnego przełożonego. W niektórych rekrutacjach możesz również spotkać osobę z zespołu, do którego być może wkrótce dołączysz.

Podczas tej rozmowy uzyskasz również dodatkowe informacje o stanowisku, zespole oraz modelu pracy. Możesz też zostać poproszony o rozwiązanie testów umiejętności lub testów językowych.

ETAP 3

Informacja zwrotna

Wszyscy Kandydaci, którzy brali udział w spotkaniach rekrutacyjnych, bez względu na wynik procesu, otrzymają informacje zwrotną. Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo.

ETAP 4

Zatrudnienie

W wyniku procesu rekrutacji zostaje wybrany Kandydat/Kandydatka, któremu przedstawiciel działu HR składa ofertę pracy.

Na tym etapie poznasz szczegółowe warunki zatrudnienia – przede wszystkim finansowe, ale również dowiesz się, jakie dodatkowe świadczenia oferujemy naszym Pracownikom.

Dotarłeś do tego etapu? Gratulujemy!

Koniec rekrutacji jest dla Ciebie równocześnie początkiem nowej, jeszcze bardziej ekscytującej przygody. Witamy w zespole Echo Investment!

Nie możemy się Ciebie doczekać! Przed rozpoczęciem pracy, zaplanujemy Twój pierwszy dzień i zadbamy o sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki i życie firmy.