Dane kontaktowe

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Przeskok 2
00-032 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ece.com

NIP: 5261788751

Od 1965 r. do dziś.

1965 – dr Werner Otto zakłada ECE Projektmanagement w Niemczech, zatrudniając 12 pracowników,

1969 – otwarcie pierwszego centrum handlowego ECE w Niemczech – Franke-Center w Norymberdze, które jest jednocześnie pierwszym klasycznym centrum handlowym w Niemczech,

1997 – ECE zakłada spółkę-córkę w Polsce – ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.,

2001 – otwarcie pierwszego centrum handlowego ECE w Polsce (Galeria Dominikańska we Wrocławiu) i jednocześnie pierwszego poza granicami Niemiec,

2001 – 2016 ECE otwiera lub przejmuje w zarządzanie kolejne centra handlowe w Turcji, Katarze, Rosji, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, na Litwie, w Austrii i Danii,

2017 – otwarcie pierwszego centrum handlowego ECE we Włoszech.

Obecnie grupa ECE, która pozostała firmą rodzinną, dzięki zaangażowaniu 3.600 pracowników zarządza z sukcesem 199 centrami handlowymi w 12 krajach.

We wszystkich centrach ECE znajduje się 21.000 sklepów o łącznej powierzchni 7.200.000 m2, które codziennie odwiedza 4.300.000 klientów.

W Polsce zarządzamy 9 centrami handlowymi w 9 miastach (Galeria Łódzka, Galeria Bałtycka, Galeria Krakowska, Galeria Kaskada w Szczecinie, Silesia City Center w Katowicach, Avenida w Poznaniu, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Felicity w Lublinie i Forum Koszalin).

Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu ponad 200 pracowników.

Od 2014 r. corocznie organizujemy w Warszawie ECE POLISH RETAIL DAY – imprezę branżową dla naszych najemców, z udziałem przedstawicieli instytucji z branży retail. Centra handlowe wczoraj i dziś, inwestowanie w zielone technologie, nowoczesne rozwiązania architektoniczne w centrach handlowych, digitalizacja w handlu, międzynarodowe trendy w branży retail, e-commerce versus centra handlowe, czy centrum handlowe może funkcjonować jak platforma – to tematy, które do tej pory były przedmiotem dyskusji ekspertów ECE oraz naszych Gości.

20 LAT ECE W POLSCE

Jacy jesteśmy?

W ECE stawiamy na współpracę, nie rywalizację. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, ale nie dzielimy się na pokolenia x, y i inne. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które tworzyły ECE w Polsce 20 lat temu oraz takie, które w tym czasie nie wiedziały jeszcze, że istnieje coś takiego jak praca.

  • W 2017 roku zaczęło u nas pracę 10 osób, dla których ECE jest pierwszą pracą w życiu.
  • Średni okres zatrudnienia to prawie 7 lat.
  • Z ostatnich badań satysfakcji pracowników (2017), w których wzięło udział prawie 90% zatrudnionych, wynika, że zdecydowana większość pracowników jest zadowolona z pracy w ECE i również zdecydowana większość ma możliwość wykonywania tego, co robi najlepiej.

Chętnie widzimy w ECE osoby polecone przez naszych Pracowników. Dlatego od 10 lat funkcjonuje u nas Pracowniczy Program Referencyjny.

Od 11 lat wspieramy wspólnie „Szlachetną Paczkę”. Bierzemy również udział w Charytatywnym Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Branży Nieruchomości Komercyjnych.

Co cenimy i wspieramy?

Uczciwość, wytrwałość, interdyscyplinarność, zaangażowanie, partnerstwo, zorientowanie na potrzeby klientów, przedsiębiorcze myślenie  i działanie, otwartość na nowe pomysły - to cenimy i wspieramy. I tego oczekujemy od pracowników i kandydatów do pracy. Przeczytaj nasze wartości jeszcze raz. Czy są one zgodne z Twoimi wartościami? Jeśli tak, świetnie! Odpowiedz na ogłoszenie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)