Dane kontaktowe

Eberspächer Climate Control Systems sp.z o.o.

Godzikowice 50 P
55-200 Oława
dolnośląskie, Polska

www.eberspaecher.pl

NIP: 781190857

ETAP 1

Selekcja CV pod kątem profilu kandydata wymaganego na danym stanowisku.

ETAP 2

Kontakt telefoniczny w celu umówienia kandydata na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy. Opcjonalnie na tym etapie krótki wywiad telefoniczny, weryfikujący kluczowe informacje zawarte w CV. 

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna odbywająca się w siedzibie firmy. W zależności od specyfiki stanowiska oprócz wywiadu biograficznego przeprowadzanego podczas rozmowy, wykorzystujemy również testy wiedzy i kompetencji czy testy manualne. W rozmowie przeważnie uczestniczy pracownik działu personalnego oraz potencjalny przyszły przełożony. W przypadku stanowisk o bardziej złożonym zakresie zadań i odpowiedzialności przewidujemy często dodatkową rozmowę z udziałem kadry zarządzającej bądź potencjalnych przełożonych w ramach matrycowej struktury firmy.

ETAP 4

Informacja zwrotna, którą otrzymują wszyscy nasi kandydaci biorący udział w procesie rekrutacyjnym. W przypadku pozytywnej decyzji z naszej strony, jest to również moment na omówienie warunków przyszłej współpracy.

ETAP 5

Witaj w Eberspächer ! W ramach wdrożenia przygotowaliśmy cykl szkoleń , które ułatwią stawianie pierwszych kroków w nowym miejscu pracy.