Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eberspächer Climate Control Systems sp.z o.o.

Godzikowice 50 P
55-200 Oława
dolnośląskie, Polska

www.eberspaecher.pl

NIP: 781190857

Poznaj nas

Eberspächer to międzynarodowy koncern założony w 1865r. Obecnie zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie. Posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i jest reprezentowany na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego.
Firma posiada 150 - letnią historie w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcję ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie.

NASZE WARTOŚCI:

Trust (Zaufanie): Mamy pozytywne nastawienie i polegamy na motywacji i uczciwości każdego z nas.

Respect (Szacunek): Wierzymy w siebie i cenimy siebie nawzajem oraz traktujemy się z szacunkiem.

Tolerance (Tolerancja): Szanujemy opinie i poglądy innych, nawet jeśli są one inne od naszych.

POZNAJ NASZE PRODUKTY:

WIZJA FIRMY:

Za cel postawiliśmy sobie postęp motoryzacji: większa ochrona środowiska, większe bezpieczeństwo i większy komfort w ruchu drogowym – chcemy aktywnie przyczynić się do tego naszymi produktami. Mimo technologicznej i ekonomicznej dynamiki klienci, pracownicy i partnerzy handlowi mogą polegać na stałych niezmiennych: na długofalowej i przewidywalnej polityce przedsiębiorstwa rodzinnego i na rozwijanej przez 150 lat kulturze poszanowania wartości.

Klienci
Zadowolenie klientów to podstawa naszej działalności. Nasze myśli i działanie koncentrujemy na produktach i usługach zaspokajających oczekiwania naszych klientów i partnerów handlowych.

Pracownicy
Nasi pracownicy mają duże pole do działania. Inwestujemy w ich dalsze kształcenie, wspieramy talenty, samodzielne myślenie i odpowiedzialne działanie. Mają do dyspozycji dość zasobów, aby rozwijać nowatorskie pomysły.

Kooperacja
Kładziemy nacisk na uczciwość wobec siebie i dążymy do stabilnych relacji na wszystkich poziomach działalności. Partnerstwo służące wspólnemu sukcesowi cechuje lojalność, respekt, tolerancja i wzajemne zaufanie.

Odpowiedzialność
Jako przedsiębiorcy kierujemy się odpowiedzialnością, która nie kończy się w naszym rozumieniu na fabrycznej bramie, lecz obejmuje cały łańcuch produkcji i dostaw. Naszym celem jest uzyskanie ekologicznie zrównoważonego bilansu we wszystkich naszych działaniach i produktach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)