Dane kontaktowe

Eaton Automotive Systems sp. z o.o.

Ul. Rudawka 83
43-382 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
Telefon: +48 33 4993507
[email protected]

www.eaton.pl

Dodatkowe lokalizacje:

Eaton Truck Components sp. z o.o. Eaton Automotive Components sp. z o.o.

Ul. 30 Stycznia 55
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 5329461
[email protected]

www.eaton.pl

Eaton Electric Sp. z o.o.

ul. Galaktyczna 30
80-299 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 554 79 00
[email protected]

www.eaton.pl

Proces rekrutacyjny

ETAP 1

Wysłanie aplikacji:

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem, zachęcamy do złożenia aplikacji bezpośrednio przez stronę z ogłoszeniem. Każda aplikacja którą otrzymujemy jest na bieżąco analizowana. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, możesz wysłać CV na poniższy adres mailowy (w zależności od lokalizacji):
Bielsko Biała: [email protected]
Tczew: [email protected]
Gdańsk: [email protected]

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna:

Po selekcji i analizie zgłoszeń będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy telefonicznej, która sprawdzi czy Twoje doświadczenie i umiejętności są zbieżne z naszymi oczekiwaniami.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne:

Na rozmowie rekrutacyjnej spotkasz się z przedstawicielem Działu Personalnego oraz przyszłym bezpośrednim przełożonym. Spotkanie odbywa się w siedzibie naszej firmy (w zależności od lokalizacji). W trakcie spotkania opowiemy Ci o naszej organizacji oraz stanowisku, na które kandydujesz. Ponadto sprawdzimy Twoją wiedzę, kwalifikacje oraz kompetencje. W rekrutacji na wybrane stanowiska może nastąpić dodatkowy etap - spotkanie rekrutacyjne z przełożonym drugiego szczebla.

ETAP 4

Informacja zwrotna:

Ostatnim etapem procesu rekrutacyjnego jest przekazanie informacji zwrotnej kandydatowi. Niezależnie od wyniku rekrutacji dbamy, by nasi kandydaci zawsze otrzymywali informację zwrotną.

ETAP 5

Decyzja o zatrudnieniu:

Jeśli otrzymałeś pozytywną informację zwrotną przedstawimy Ci ofertę zatrudnienia. Po jej zaakceptowaniu dołączysz do naszego zespołu.  Przed zatrudnieniem poprosimy Cię o wypełnienie dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia pracy. 

Przed zatrudnieniem poprosimy Cię o wykonanie badań lekarskich oraz wypełnienie dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia pracy.