Dane kontaktowe

Eaton Automotive Systems sp. z o.o.

Ul. Rudawka 83
43-382 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
Telefon: +48 33 4993507
[email protected]

www.eaton.pl

Dodatkowe lokalizacje:

Eaton Truck Components sp. z o.o. Eaton Automotive Components sp. z o.o.

Ul. 30 Stycznia 55
83-110 Tczew
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 5329461
[email protected]

www.eaton.pl

Eaton Electric Sp. z o.o.

ul. Galaktyczna 30
80-299 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 554 79 00
[email protected]

www.eaton.pl

Eaton jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią z ponad stuletnim doświadczeniem. Dzięki zdywersyfikowanemu portfolio produktów, swoim klientom dostarcza szereg energooszczędnych rozwiązań, które umożliwiają im efektywnie zarządzać energią elektryczną, mechaniczną i hydrauliczną.

BIELSKO- BIAŁA

Działalność Eaton w Bielsku-Białej rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy Eaton przejął produkcję zaworów silnikowych od Fiat Auto Poland. W 2006 roku otwarty został nowy zakład Eaton Automotive Systems w Bielsku-Białej na terenie katowickiej specjalnej strefy ekonomicznej, co pozwoliło na uruchomienie nowych produktów tj. popychaczy i dźwigienek zaworowych.

Obecnie, zakład Eaton w Bielsku-Białej zatrudnia ok. 900 pracowników i zajmuje się produkcją zaworów, hydraulicznych kasatorów luzu, dźwigienek zaworowych do zaworów, carrierów, czyli kluczowych elementów w silniku samochodowym. Bielski zakład jest jednym z najlepszych zakładów Eatona na świecie czego dowodem jest wiele nagród w tym World Class Manufacturing oraz nagród od klientów. Zakład posiada certyfikat zarządzania jakością IATF 16949 i ochroną środowiska ISO 14001. W listopadzie 2016 roku zakład Eaton w Bielsku-Białej otrzymał prestiżowa nagrodę Państwowej Inspekcji Pracy - „pracodawca –organizator pracy bezpiecznej."

TCZEW

Działalność Eaton w Tczewie rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy korporacja Eaton przejęła przedsiębiorstwo FPS SA od Grupy Zasada i przekształciła je w nowoczesny obiekt produkcyjny spełniający wszystkie światowe standardy. Wówczas utworzony został zakład Eaton Truck Components. Następnie w 2005 roku Eaton rozszerzył swoją działalność w Tczewie i utworzył drugi zakład produkcyjny Eaton Automotive Components. Od 2015 roku oba zakłady działają wspólnie na mocy porozumienia jako kampus Eaton.

Obecnie zakłady zatrudniają razem ponad 800 pracowników i zajmują się produkcją sprzęgieł, skrzyń biegów, zaworów paliwowych, sprężarek mechanicznych oraz mechanizmów różnicowych i sprzęgieł odśrodkowych. Ponadto na terenie kampusu funkcjonują dwa nowoczesne centra inżynieryjne.

Tczewski zakład jest jednym z najlepszych zakładów Eatona na świecie czego dowodem jest wiele licznych nagród w tym World Class Manufacturing oraz nagród od klientów. Zakład posiada certyfikat zarządzania jakością IATF 16949 i ochroną środowiska ISO 14001.

EATON ELECTRIC

Rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2008 roku, kiedy to korporacja Eaton przejęła firmę Moeller Electric działającą na polskim rynku od 1995 roku. W skład sektora elektrycznego w Polsce wchodzą Eaton Electric, Eaton Power Quality oraz Cooper Industries. Centrala firmy znajduje się w Gdańsku, natomiast firma posiada też swoje biura m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu.

Obecnie firma zatrudnia 145 pracowników na terenie całego kraju.

Sektor elektryczny Eaton  jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu towarzystw klasyfikacyjnych oraz posiada certyfikat systemu zapewniania jakości wg norm ISO 9001. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynierskim, zdobytemu doświadczeniu oraz bardzo bogatej ofercie produktów i silnej marce, Eaton utrzymuje czołową pozycję na rynku jako znany producent w branży elektrotechnicznej.

Eaton Electric w Polsce, zajmuje się sprzedażą produktów oferowanych przez sektor elektryczny Eaton.

Ostatnie wpisy dla Eaton

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)