Dane kontaktowe

Easy Payment Services OOD (Sp. z o. o.) oddział w Polsce

ul. Żurawia 22
00-515 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 270 70 30
[email protected]

axi-card.pl

NIP: 1070040459

Kilka słów o Easy Payment Services

Easy Payment Services LTD jest częścią holdingu Management Financial Group (MFG), łączącej wiodących dostawców pozabankowych usług finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie działamy na rynkach: Polska, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Ukraina i Hiszpania. Dzięki profesjonalizmowi ludzi tworzących naszą firmę gwarantujemy nie tylko dogłębną analizę i zrozumienie potrzeb naszych klientów, ale również nieskazitelną realizację usług płatniczych, ciągle wzbogacanych o dodatkowe korzyści i innowacyjne rozwiązania. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu pracowników pragniemy dostarczać najwyższej jakości produkty finansowe, skierowane dla klientów indywidualnych. Jesteśmy młodym zespołem, a jednocześnie doświadczonymi profesjonalistami. Lubimy ciężko pracować i osiągać sukcesy. Jeśli jesteś gotowy, aby dołączyć do wspaniałej podróży, z przyjemnością powitamy Cię na pokładzie!

Nasza misja i cele

Odpowiedzialność, innowacja i człowieczeństwo – to najważniejsze wartości dla naszej firmy. W naszym zespole promujemy kulturę empatii oraz budujemy relacje oparte na zaufaniu. Wspólnie dążymy do wyznaczonych celów i dzięki nim odnosimy największe sukcesy. Eksperymentujemy, stawiamy sobie wyzwania w innowacyjnych projektach. Unowocześniamy biznes, wprowadzając nowe pomysły. Czerpiemy inspiracje z najnowszych praktyk stosowanych w naszej branży.

Wierzymy w przyszłość, w której firmy nie tylko rozumieją swoich klientów, partnerów oraz pracowników, ale także współpracują z nimi by osiągnąć obopólne korzyści.

Misją naszej firmy jest dostarczanie łatwo dostępnych, elastycznych i innowacyjnych usług finansowych w połączeniu z doskonałej jakości obsługą naszych klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Gramy w jednej drużynie
  • Oferujemy ciekawe projekty oraz współpracę z najlepszymi specjalistami
  • Ambitnie podchodzimy do każdego projektu
  • Umożliwiamy szansę na rozwój w wielu obszarach
  • Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa
  • Oferujemy pracę w innowacyjnej firmie w branży finansowej
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie
  • Na bieżąco udoskonalamy warunki pracy
  • Oferujemy pakiet atrakcyjnych benefitów