Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Early Stage (centrala)

Oksywska 23
01-694 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

universe.earlystage.pl

NIP: 5252852107

O Early Stage

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Założyła ją nauczycielka i autorka materiałów - Joanna Zarańska, dla której jakość nauczania zawsze stała na pierwszym miejscu. Dziś misja jest kontynuowana i rozwijana przez córkę - Tonię Bochińską. Fundamentem Early Stage jest system wartości oparty na: relacjach, tolerancji, otwartości oraz konstruktywnym feedbacku.

Cały czas intensywnie się rozwijamy. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie w mieszkaniu, jako mała rodzinna firma. Dziś prowadzimy ponad 500 placówek w całej Polsce, w których uczymy 35.000 uczniów. Współpracuje z nami 116 właścicieli szkół oraz 900 nauczycieli.

Działamy na zasadzie franczyzy, a filie naszej szkoły otwierają angliści. Większość z nich współpracowała z nami jako lektorzy. Dziś mają własne szkoły Early Stage na bezpiecznych warunkach finansowych i bez opłaty wstępnej.

Dołącz do nas!

Poszukujemy lektorów języka angielskiego do naszych szkół w całej Polsce- wybierz dogodną dla siebie lokalizację i aplikuj!

Wiemy, że dobra edukacja dzieci wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach uczniów. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Przez cały rok nasi nauczyciele mają dostęp do darmowych szkoleń - online oraz stacjonarnych, oraz pełnego wsparcia metodycznego. Jesteśmy dumni, że nasze działania zwłaszcza podczas pandemii docenili specjaliści od spraw zatrudnienia i dobrych praktyk pracodawców.

Przeczytaj więcej tutaj: https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Sprawdź jacy jesteśmy naprawdę i przekonaj się, że YOU MATTER! (https://universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas)

Wejdź na stronę Early Stage dla nauczycieli: https://universe.earlystage.pl/

Dołącz do naszej grupy na FB i korzystaj z ciekawych materiałów edukacyjnych i bezpłatnych szkoleń Teachers’ Universe (https://m.facebook.com/groups/452508678416646/)

Nasze Supermoce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)