Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Early Stage (centrala)

Oksywska 23
01-694 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

universe.earlystage.pl

NIP: 5213654254

O EARLY STAGE

Ponad 500 szkół w całej Polsce, 33 000 uczniów w 2019, 26 lat na rynku… – jak widzisz, nie jesteśmy typową szkołą językową. Early Stage to… szkoła-rakieta! ;) Wszystko dzięki unikalnej metodzie, która zapewnia ponadprzeciętne efekty w nauczaniu dzieci i młodzieży języka angielskiego. Podczas zajęć lektorzy angażują wyobraźnię uczniów, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

Chcesz dołączyć do zespołu Early Stage? Doskonały pomysł!

Mamy różne osobowości i poglądy, ale łączy nas pasja do nauczania. Świetnie znamy język angielski i lubimy pracować z dziećmi. Potrafimy dzielić się pomysłami i dobrą energią. Wspieramy się i doceniamy. Dołącz do nas! YOU MATTER ❤ 

Zobacz jacy jesteśmy: youmatter.pl

Early Stage - DOBRY PRACODAWCA NA TRUDNE CZASY. W tym niecodziennym czasie szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych współpracowników i kandydatów, dlatego pracujemy i rekrutujemy zdalnie. Wszystkie nasze zajęcia odbywają się obecnie w trybie online. Jest nam bardzo miło, że nasze działania w czasie pandemii zostały zauważone i docenione przez portal pracuj.pl. Jesteśmy dumni, że tworzymy szkołę, która daje naszym nauczycielom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Link do artykułu: https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/

Nasze Supermoce

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (68)