Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

E100 International Trade Sp. z o.o.

Pory 78
02-757 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1181768402

Poznaj nas

Jesteśmy firmą działającą w obszarze paliw i transportu. Nasz główny produkt to karta flotowa E100. Do niej oferujemy szereg usług dodatkowych, które tworzą kompleksowy pakiet dla naszych klientów biznesowych z branży TSL.

E100 Polska to część międzynarodowego holdingu. Mamy oddziały w wielu krajach i bardzo szeroką sieć akceptacji naszej karty – zarówno w Europie, jak i Azji.

Świat E100 w naszej polskiej spółce dzielimy między biuro główne w Warszawie i 3 biura regionalne oraz regionalne struktury sprzedaży.

W Polsce zatrudniamy ponad 230 osób, a w całej grupie spółek ponad 800.

CO NAS WYRÓŻNIA

W codziennej pracy szukamy nowych rozwiązań, zawsze starając się odpowiadać na potrzeby rynku. Stale rozwijamy się jako firma i mamy ambitne cele na przyszłość. Szczególnie cenimy proaktywność i zaangażowanie.

POZYCJA NA RYNKU

Е100 należy do grupy najszybciej rozwijających się firm na rynku kart paliwowych i jest liderem innowacji technologicznych w swojej dziedzinie.

Е100 to jedyna karta paliwowa, obejmująca swoim zasięgiem dwa kontynenty i pozwalająca na przekroczenie Europy i Azji bez przystanków.

E100 JAKO PRACODAWCA

Wywodzimy się z firmy rodzinnej, która została rozwinięta do międzynarodowego holdingu. Razem tworzymy rodzinę E100.  Mamy swoje wartości, zasady i procedury. Jednak to, co liczy się dla nas najbardziej, to ludzie! Jako pracodawca cenimy sobie stabilną współpracę, w której wspólnie dążymy do sukcesu i rozwoju naszej działalności.

Pracujemy w międzynarodowych strukturach i wzajemny szacunek ma dla nas ogromne znaczenie. W zależności od funkcji i działu firma stawia przed nami cele do osiągnięcia. Każdy element codziennej pracy składa się na wysoką jakość usług dla naszych Klientów.

Kultura pracy

Stawiamy na rozwój organizacji i co za tym idzie rozwój pracowników. Razem chcemy tworzyć usługi idealne dla naszych klientów. Pracujemy według wewnętrznych standardów, zapewniając wysoki poziom profesjonalizmu.

Solidny pracodawca

Nasza stabilna pozycja na rynku zapewnia wiarygodną współpracę dla pracowników.

Nasze wartości

GDZIE MOŻESZ PRACOWAĆ

  • Warszawa
  • Siedlce
  • Białystok
  • Biała Podlaska
  • Struktura Sprzedaży - Cała Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)