Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

E100 International Trade Sp. z o.o.

Pory 78
02-757 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1181768402

Kim jesteśmy

Jesteśmy międzynarodową firmą paliwową i processingową oraz emitentem własnej karty paliwowo-serwisowej. Е100 to jedyna karta paliwowa, obejmująca swoim zasięgiem dwa kontynenty i pozwalająca na przekroczenie Europy i Azji bez przystanków. 

Poza tym ferujemy szereg usług dodatkowych, które tworzą kompleksowy pakiet dla naszych klientów posiadających flotę samochodową.  Znajdujemy się w gronie liderów w obszarze innowacji technologicznych w branży paliwowej.  

E100 International Trade to część międzynarodowego holdingu. Mamy oddziały w wielu krajach Europy i bardzo szeroką sieć akceptacji naszej karty. 

Dlaczego my?

Е100 należy do grupy najszybciej rozwijających się firm w branży. W codziennej pracy szukamy nowych rozwiązań, zawsze starając się odpowiadać na potrzeby klientów i pracowników. Stale rozwijamy się jako firma i mamy ambitne cele na przyszłość.  

  • Oferujemy stały rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy 
  • Nagradzamy pracowników za ich wyniki, aktywność i pomysły na rozwój 
  • Dajemy możliwość nauki języków i uczestniczenia w szkoleniach 
  • Tworzymy zgrany, międzynarodowy zespół i cenimy dobrą atmosferę w pracy

Nasze wartości

To, co liczy się dla nas najbardziej, to ludzie! 

Jako pracodawca cenimy sobie stabilną współpracę, w której wspólnie dążymy do sukcesu i rozwoju naszej działalności. Pracujemy w międzynarodowych strukturach i wzajemny szacunek ma dla nas ogromne znaczenie.  

Stawiamy na rozwój organizacji i - co za tym idzie - rozwój pracowników. Razem chcemy tworzyć usługi idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Pracujemy według wewnętrznych standardów, zapewniając wysoki poziom profesjonalizmu. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)