Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

e-point SA

Filona 16
02-658 Warszawa

NIP: 5213096914

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zdrowie ważna sprawa, więc poza prywatną opieką medyczną, oferujemy również ćwiczenia i masaże z doświadczonymi fizjoterapeutami w siedzibie naszej firmy oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego. 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Lubimy ze sobą spędzać czas w pracy ale i poza nią, dlatego uruchomiliśmy program Gildii Zainteresowań, dzięki któremu wspólnie spotykamy się w teatrze, na trampolinach czy podczas biegowych maratonów. 

Odkryj swój talent i dąż do mistrzostwa

Koncentrujemy się na Twoich mocnych stronach, abyś mógł osiągać mistrzostwo. Z nami staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Prowadzimy program rozwoju przez talenty, obejmujący m.in. test Strengthsfinder i warsztaty synergii w zespołach.

Pracuj zdalnie

Raz w tygodniu każdy z nas może wybrać tę opcję i popracować z dowolnie wybranego przez siebie miejsca. Dodatkowo, dla osób, którym straszne poranne wstawanie, mamy dobrą wiadomość - nie rozpoczynamy pracy o konkretnej porze, a w godzinach między 7:30 - 10.

Sport to zdrowie

Poza Kartą Multisport, zachęcamy naszych pracowników, aby przyłączyli się do gildii sportowych (gildie: biegowa, siatkarska, trampolin, koszykówki czy żeglarska). Dla osób, które lubią przemierzać miasto rowerem, mamy krytą i zamykaną rowerownię. A dla tych, którzy preferują sport w spokojnym wydaniu mamy piłkarzyki :) 

Lubimy i chętnie dzielimy się wiedzą

Nie tylko podczas wewnętrznych inicjatyw tj. e-point talks czy e-point tech talks, ale również poza murami e-point! Nasi prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami warszawskich uczelni podczas warsztatów i wykładów organizowanych w ramach Akademii e-point. Jeśli lubisz wystąpienia publiczne i chcesz edukować młodych adeptów IT, oferujemy Ci m.in. szkolenia ze sztuki prezentacji. 

Poza dzieleniem się wiedzą w ramach spotkań/warsztatów, w firmie znajdują się stacjonarne kąciki biblioteczne z pozycjami z obszaru IT i nie tylko.