Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

e-point SA

Filona 16
02-658 Warszawa

NIP: 5213096914

KIM JESTEŚMY?

e-point SA to software house, który specjalizuje się w złożonych, międzynarodowych projektach informatycznych dla branży finansowej oraz e-commerce (B2B i B2C). Do naszych klientów należą: PZU, Inter Cars, ING Bank Śląski, Amway czy Santander. 

Od 21 lat tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy portale oraz platformy wspierające sprzedaż. Dostarczamy również Progressive Web Applications (PWA), rozwiązania Product Information Management (PIM) oraz systemy zarządzania tożsamością (IAM).

Co nas wyróżnia?

  • Praca w oparciu o wspólnie wypracowane wartości. Każda nowa osoba zatrudniona w e-point zapoznaje się z Kodeksem Honorowym. Nie jest on częścią umowy o pracę – uważamy jednak, że honor zobowiązuje.
  • Koncentracja na mocnych stronach pracownika. Prowadzimy program rozwoju przez talenty, obejmujący m.in. test StengthsFinder i warsztaty synergii w zespołach – program nagrodzony w konkursie HR Dream Team 2019.
  • Gra w jednej drużynie. To w zespołach osiągamy rzeczy, których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć samodzielnie. 

ZATRUDNIAMY PONAD 200 UNIKALNYCH POŁĄCZEŃ WIEDZY I TALENTU

Jesteśmy zespołem profesjonalistów - każdy z nas jest inny, ale razem stanowimy zespół, który potrafi współdziałać i rozwiązywać problemy. Jako jedni z pierwszych potrafiliśmy połączyć kompetencje IT z projektowaniem nastawionym na użytkownika. Pracujemy dla rynkowych liderów, którzy do rozwoju potrzebują naszej wiedzy i umiejętności. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)