Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

E PLUS M Sp. z o.o.

Fabryczna 5
05-500 Łoziska

NIP: 5261024522

O firmie

E plus M jako pierwsza rozpoczęła sprzedaż i dystrybucje odzieży licencyjnej w Europie Środkowo Wschodniej. Obecnie jesteśmy liderem i posiadamy najbardziej kompletne portfolio na rynku, obejmujące kilka tysięcy produktów w kilkudziesięciu grupach i licencjach.  Nasz zespół projektantów codziennie tworzy z ogromną pasja i miłością zjawiskowe bajkowe projekty. 

Filozofią firmy jest dostarczanie najwyższych jakościowo produktów po przystępnych cenach i przekazanie wielu szlachetnych wartości naszych  partnerów.  Oferujemy markowe produkty w cenach, na które mogą sobie pozwolić także mniej zamożni klienci. 

Swój Świat budujemy wokół pomysłów na bycie lepszym każdego dnia dla siebie i dla innych. Jesteśmy dumni współpracując wiele lat w bardzo dobrych relacji ze wszystkimi partnerami , co potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnieniami. Aż 98% Klientów chwali  nasze produkty i poleca go kolejnym, potencjalnym Klientom.

Dołącz do nas

Stabilność  zatrudnienia

E plus M istnieje na rynku od ponad 20-stu lat.
W E plus M pracują ludzie, którzy są z nami prawie od początku. Swoim zaangażowaniem przyczynili się do jej budowy i rozwoju. Wiele karier rozwinęło się w strukturach E plus M.

Rozwój

Co roku na podstawie wyniku rankingu przeprowadzamy szereg działań mających na celu podnoszenie zaangażowania pracowników.

Stawiając na rozwój osobistych ścieżek kariery naszych ludzi , organizujemy szereg szkoleń:

 • wprowadzające w ciągu pierwszego miesiąca
 • wewnętrze rozwijające kompetencje miękkie oraz praktyczne umiejętności
 • specjalistyczne zewnętrzne  w ramach indywidualnych ścieżek rozwoju.

Uczciwy i rzetelny pracodawca

Zdajemy sobie sprawę, że najcenniejszym kapitałem E plus M są pracownicy. Jednym z naszych priorytetów jest dbanie o to, aby E plus M było firmą bardzo im przyjazną. Przestrzegamy wszystkich zobowiązań jakie pracodawca ma wobec zatrudnionych osób. Dbając o naszych pracowników i starając się im zapewnić jak najlepsze warunki pracy, często robimy więcej niż nakazują wyłącznie wymogi kodeksu pracy. W szczególności troszczymy się o odpowiednią atmosferę panującą w firmie. Szukamy ludzi posiadających nie tylko wysokie kwalifikacje, ale także odpowiednią osobowość.

E plus M to firma zatrudniająca kilkadziesiąt osób. Poszczególne działy  współpracują nad realizacją wspólnego celu w życzliwej i przyjaznej atmosferze. Ponadto, pomimo wysokiego i ciągle wzrastającego poziomu zatrudnienia, każdy pracownik traktowany jest indywidualnie, a w firmie panuje rodzinna atmosfera.

Dbamy o naszych pracowników na wielu płaszczyznach:

 • Gwarantujemy stabilną pracę, bez nagłych i nieuzasadnionych ruchów kadrowych.
 • Zapewniamy uczciwe i godne zarobki, zawsze wypłacane na czas.
 • Oferujemy dostęp do opieki medycznej w renomowanej klinice.

Praca powinna być przede wszystkim przyjemnością! Dobrze wiemy, że tylko zadowolony i wypoczęty pracownik, będzie efektywnie wykonywał swoje obowiązki. Nieustanny rozwój przedsiębiorstwa sprawia, że wciąż monitorujemy rynek pracy w poszukiwaniu uczciwych, lojalnych i kreatywnych osób. Jeśli chcesz z nami pracować wyślij swoją aplikację na adres: [email protected]l w treści nazwa stanowiska.

Proces rekrutacji

Stawiamy na nieustanny rozwój kompetencji, rozwiązań, wiedzy oraz poziomu świadczonych usług. Poprzez nasz proces rekrutacji poszukujemy najlepszych kandydatów, którzy razem z nami będą tworzyć sukces całej organizacji.

Zależy nam na rozwoju zawodowym pracowników zatrudnionych w E plus M, dlatego pierwszeństwo dajemy aplikacjom z wewnątrz organizacji. Rekrutacja zewnętrzna rozpoczyna się w przypadku braku osób spełniających wymagane kryteria.

Proces rekrutacji zewnętrznej przebiega u nas zwykle według następujących etapów:

 • analiza kwalifikacji na podstawie przesłanych dokumentów aplikacyjnych
 • rozmowa kwalifikacyjna telefoniczna wybranych kandydatów/kandydatek ze specjalistą ds. rekrutacji
 • rozmowa kwalifikacyjna osobista wybranych kandydatów/kandydatek ze specjalistą ds. rekrutacji
 • rozmowa kwalifikacyjna wybranych kandydatów/kandydatek, z menedżerem lub dyrektorem działu (w zależności od stanowiska).

Jeśli identyfikujesz się z misją naszej firmy i uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, zapoznaj się z ofertami pracy, które dla Ciebie przygotowaliśmy i dołącz do nas.

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną otrzymują telefonicznie wybrani kandydaci.

Przygotowując się do spotkania:

 • przeanalizuj uważnie nasze ogłoszenie, zastanów się które informacje z Twojego życiorysu potwierdzają posiadanie przez Ciebie wymaganych przez nas kwalifikacji i umiejętności,
 • zdobądź dodatkowe informacje o firmie,
 • zastanów się, jakie pytania, chcesz zadać przyszłemu pracodawcy,
 • upewnij się, że znasz dokładny adres, termin spotkania oraz nazwisko osoby, z którą masz się spotkać.

Na spotkanie przyjdź 15 minut przed ustalonym czasem, tak by móc chwilę odpocząć.