Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

E Net Production Sp. z o.o.

ul. Bracka 28a
40-858 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 253 03 09
[email protected]

NIP: 6342567457

Benefity

Elastyczne formy zatrudnienia

Oferujemy współpracę na podstawie umowy o pracę, kontraktu B2B, umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Możliwe jest również wykonywanie pracy zdalnie.

Pracę w nowoczesnym biurze, pełnym zieleni

Nasze biuro pełne jest zieleni i graffiti. Przerwę w pracy będziesz mógł wykorzystać efektywnie np. podczas gry w ping-ponga lub koszykówkę. Te osoby, które pragną się zrelaksować, mogą skorzystać z naszej antresoli urządzonej na wzór piaszczystej plaży.

Atmosfera pracy

Pracujemy w przyjaznej atmosferze, bez zbędnych formalności, mówimy sobie na „ty” i traktujemy się na równi niezależnie od obejmowanego stanowiska. Nie mamy dress code’u, chodzimy w kapciach, a po pracy gramy firmowo w piłkę nożną, jeździmy na basen, chodzimy do kina albo po prostu idziemy na wspólne piwo.

Udział w szkoleniach i konferencjach

Zapewniamy udział w szkoleniach i konferencjach naszm pracownikom. Rozwój i zdobywanie doświadczenia jest dla nas bardzo ważny.

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Każdy z pracowników ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie Warta i bezpłatnego dołączenia do programu prywatnej opieki medycznej Medicover.

Karta sportowa

W ENP każdy pracownik ma możliwość dołączenia (wraz z osobą towarzyszącą) do programu benefitowego OK System – niezależnie czy pracuje zdalnie czy też z siedziby w Katowicach.

Wewnętrzny system poleceń

Wierzymy, że nasi pracownicy wiedzą najlepiej z kim chcieliby współpracować, dlatego też stworzyliśmy możliwość polecenia swoich znajomych do pracy w ENP. Nagradzamy każdą rekomendację, która zostanie przez nas pozytywnie rozpatrzona.

Lekcje języka angielskiego

Dbamy o Twój techniczny angielski. W naszej firmie Native Speaker dostępny jest przez cały tydzień. Raz w tygodniu organizowane są lekcję języka angielskiego w kilkuosobowych grupach.