Dane kontaktowe

e-Fun Sp. z o.o.

Ceglana 14
Dojazd od ul. Spółdzielczej
58-560 Jelenia Góra
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 75 767 80 07
rekrutacja@e-fun.com

www.e-fun.com

NIP: 6112727561

POZNAJ NAS

O nas

Od 2016 roku E-fun wspólnie z Promatic jako PROMATIC GROUP, oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży hazardowej na rynkach Hiszpanii, Afryki oraz Ameryki.

Od 2012 roku w E-fun tworzymy gry slotowe w najwyższej jakości opracowaniu dźwiękowym i graficznym. Nasze gry stosowane są w automatach własnej produkcji a cały proces od pomysłu do gotowego produktu ma miejsce w naszej nowoczesnej siedzibie, w jeleniogórskiej strefie ekonomicznej. Oprócz biur ze wspaniałym widokiem na pasmo Karkonoszy znajduje się tu nasza fabryka automatów zmodernizowana w 2016 roku.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi w 2017 roku uruchomiliśmy również oddział w centrum Warszawy.

Kierunki rozwoju

W PROMATIC GROUP stawiamy na innowację, elastyczność i rozwój w odpowiedzi na wymogi rynku z wykorzystaniem pojawiających się technologii. Inwestujemy w rozwiązania przyszłościowe takie jak wieloplatformowe gry online w technologii HTML5.

Nasz udział w dwóch ostatnich edycjach ICE Totally Gaming pozwolił nam nawiązać nowe kontakty międzynarodowe. Obecnie poszerzamy naszą obecność na rynku Hiszpańskim, w Ameryce Południowej i Afryce.

Dołącz do nas

Dzięki dynamicznemu rozwojowi powiększamy nasz zespół developerów, inżynierów systemowych i grafików w obu lokalizacjach.

Osobom rozpoczynającym przygodę w IT chcemy umożliwić poznanie metodyki pracy oraz narzędzi używanych w branży gamblingowej. Natomiast doświadczonym specjalistom oferujemy możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój oprogramowania. E-Fun oferuje stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach a nasi pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną.

Szukamy ludzi, którzy chcą wnieść swoją wiedzę, entuzjazm i kreatywność do naszej ekipy ludzi z pasjami. Przyjazna atmosfera, ciekawe wyzwania i ambitne projekty pozwolą Ci rozwijać się profesjonalnie. A jeśli stawiasz na aktywne życie w malowniczym górskim regionie zapraszamy do naszej siedziby w Jeleniej Górze. Dla zainteresowanych przeniesieniem się istnieje możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)