Dane kontaktowe

E-Commerce partners sp. z o.o.

ul. Warszawska 74
42-202 Częstochowa
śląskie, Polska
[email protected]

www.eltrox.pl

NIP: 6462490527

Kim jesteśmy?

E-commerce partners, działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Jest między innymi właścicielem takich marek handlowych jak: Eltrox oraz Hurton.

Eltrox to największy w kraju dystrybutor: monitoringu, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Swoją pozycję opiera na sieci prawie 40 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki. Współpracujemy z takimi firmami jak Dahua, Hikvision, Satel, NEC, Nice, FAAC, FIBARO, Somfy, Seagate, TP-Link itd. Poza szeroką ofertą i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwis i konserwację zakupionego sprzętu.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie firm monterskich powstał Hurton. Jest to platforma przeznaczona do sprzedaży hurtowej, dzięki której współpracujemy z szeroką rzeszą wykwalifikowanych instalatorów. Pomagamy, szkolimy i promujemy szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Nasza kadra to najlepsi specjaliści, którzy na co dzień doradzają w wyborze zabezpieczeń dla mieszkań, domów, biur, firm, magazynów oraz hal produkcyjnych.

Dołącz do nas – Razem Bezpieczniej!         

Benefity:

Dofinansowanie do systemu kafeteryjnego My Benefit/karty Multisport

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Kursy i szkolenia

Paczki świąteczne

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)