Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

E&A Agencja Zatrudnienia

ul. Kołłątaja 3/1
45-064 Opole
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 451 38 60
[email protected]

www.eena.pl

NIP: 7561809719

Praca w Holandii

E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

Co możemy Ci zaoferować?

Przede wszystkim stałe lub sezonowe zatrudnienie za granicą w nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się firmach oraz atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie wraz z dodatkami do wynagrodzenia (wakacyjne, urlopowe, zmianowe, za normę, za nadgodziny, a także za dni świąteczne). Oprócz tego oczywiście zakwaterowanie na naszych lokacjach mieszkaniowych i ubezpieczenie zdrowotne, a wcześniej organizację wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika. Na miejscu zaopiekują się Tobą nasi polscy koordynatorzy, a co tydzień otrzymasz od nas przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i kosztów, a co najważniejsze, cotygodniowe przelewy pensji prosto na Twoje konto!

Kogo szukamy?

Szukamy osób zmotywowanych do pracy oraz komunikujących się w języku obcym, lecz nie jest to warunek konieczny. Doświadczenie jest w cenie, ale dla osób bez doświadczenia zawodowego też mamy pracę. Pomagamy osobom, które chcą postawić pierwsze kroki na międzynarodowym rynku pracy, ale mamy też pracę dla osób które regularnie jeżdżą do Holandii. Stawiamy na różne grupy zawodowe. Mamy pracę zarówno dla pracowników wykonawczych jak i dla specjalistów. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować Ci pracę w branżach: logistyka, produkcja oraz rolnictwo/ogrodnictwo. Z nami znajdziesz pracę niezależnie od tego czy myślisz o podjęciu stałej współpracy z regularnymi urlopami w Polsce, czy szukasz sezonowego zatrudnienia np. na 8 czy 12 tygodni. Posiadamy oferty pracy dla obu powyższych grup.

Jak aplikować do pracy?

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wypełnij formularz rejestracyjny, klikając w przycisk ‘aplikuj’ i czekaj na kontakt od naszych rekruterów. Oferty znajdziesz na tym profilu lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.eena.pl. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych 10 biur w Polsce, mailowo, telefonicznie lub przez FB. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, abyś dołączył/a do grona naszych zadowolonych pracowników. Zapraszamy do składania aplikacji!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)