Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Szturmowa 2a
02-678 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dxc.technology

NIP: 5213743561

Nasze oddziały:

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Świdnicka 40
50-950 Wrocław
dolnośląskie, Polska

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 178
90-530 Łódź
łódzkie, Polska

DZIAŁAMY ONLINE!

Lubimy się. Uwielbiamy pracować ramię w ramię w naszych biurach. Równocześnie praca z domu dla większości z nas od zawsze była w naszym firmowym DNA. Dlatego aktualna sytuacja ani na chwilę nie zdezorganizowała naszych działań.

Nadal pracujemy i rekrutujemy skutecznie oraz bezpiecznie!

#stayhome #staysafe

Co jest jeszcze dla nas ważne:

HELPINGOTHERS

Nadal pomagamy innym i angażujemy się w akcje charytatywne: świąteczna sprzedaż wirtualnych ciast by pomóc potrzebującym, zbiórka odzieży, szycie maseczek dla medyków, akcja #UwolnijZlomka, wsparcie akcji krwiodawstwa.

WELLBEING

DXC posiada program wspierający pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (stały benefit). Dodatkowo w obecnej sytuacji uczestniczymy też w innych inicjatywach: wspólne treningi fitness, wydarzenia kulturalne online. Oferujemy również naszym pracownikom webinary dotyczące zdrowego stylu życia (automasaż, zdrowe odżywianie, warsztaty psychologiczne).

KNOWLEDGESHARING

Wspólnie uczymy się różnych języków obcych, których na co dzień używamy w DXC. Zdobywamy też nowe przydatne umiejętności (np. jak zadbać o swój rower), podróżujemy wirtualnie i dzięki uczestnictwu w licznych „zielonych” inicjatywach stale podnosimy naszą świadomość ekologiczną.

POZNAJMY SIĘ