Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Szturmowa 2a
02-678 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dxc.technology

NIP: 5213743561

Nasze oddziały:

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Świdnicka 40
50-950 Wrocław
dolnośląskie, Polska

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 178
90-530 Łódź
łódzkie, Polska

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

ETAP 1

Aplikacja

Twoje CV zostaje przesłane do rekrutera, który zajmuje się danym procesem rekrutacyjnym. Po zapoznaniu się z Twoją historią edukacji oraz historią zatrudnienia, praktyk, staży, znajomością języków i dodatkowych umiejętności rekruter wraz z Managerem decyduje o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu.

Wskazówka: W naszym środowisku pracy na co dzień posługujemy się językiem angielskim. Warto, by Twoje CV również było w tym języku. Nie zapomnij również o poprawnym wpisaniu adresu mailowego i numeru telefonu oraz dodaniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

Pierwszym etapem jest rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której bliżej przedstawimy Ci naszą firmę, a także porozmawiamy o Twoich doświadczeniach, motywacji i oczekiwaniach. Część rozmowy zawsze odbywa się w języku angielskim.

Wskazówka: Zawsze postaraj się przygotować do takiej rozmowy, wypisać swoje mocne i słabe strony, powody, dla których chcesz zmienić pracę czy też plany zawodowe na przyszłość. Mile widziane jest również, żebyś wiedział/-a coś o firmie, do której aplikujesz.

ETAP 3

Rozmowa techniczna

Jeśli Twoja aplikacja dotyczy roli IT przygotuj się na techniczną rozmowę telefoniczną, w trakcie której zostaną sprawdzone Twoja wiedza i doświadczenie w obszarze poszczególnych narzędzi, systemów i technologii. 

ETAP 4

Spotkanie

Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie z Managerem. Jest to główna część procesu rekrutacji, podczas której porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach oraz postaramy się przedstawić Ci bardziej szczegółowe informacje dotyczące projektu/stanowiska i samego zespołu. Porozmawiamy również po angielsku oraz (jeśli tego wymaga stanowisko) w dodatkowym języku projektowym. Jest to również moment, podczas którego odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Feedback przekazujemy zazwyczaj do 2 tygodni po spotkaniu.

Wskazówka: Postaraj się jak najlepiej przygotować do tego etapu, opracuj listę pytań i wątpliwości, które będziesz mieć szanse rozwiać podczas spotkania. W przypadku części stanowisk możesz spodziewać się również części testowej, o której będziemy informować w trakcie zapraszania na spotkanie. 

ETAP 5

Decyzja

Decyzję podejmuje zawsze Manager po rozmowie z kandydatem. Jeśli feedback Managera będzie pozytywny, to skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę oraz uzgodnić możliwy termin rozpoczęcia współpracy.

Wskazówka: Pamiętaj, że Manager i Rekruter są osobami, do których zawsze możesz zwrócić się ze wszelkimi wątpliwościami i pytaniami.