Dane kontaktowe

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie, Polska

draexlmaier.pl/kariera

NIP: 6112619914

Kontakt Gliwice:

DIP Dräxlmaier Engineering Sp. z o.o.

Ul. Wincentego Pola 21
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

Kim jesteśmy

DRÄXLMAIER Group to rodzinna firma międzynarodowa branży Automotive. Od momentu swojego założenia w roku 1958 firma konstruuje i produkuje nowoczesne systemy elektryczne, ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz oraz komponenty elektryczne i elektroniczne z wyraźnym nastawieniem na samochody w segmencie premium. Należymy do 100 najlepszych dostawców branży motoryzacyjnej na świecie. Dzięki pracy naszych specjalistów przyczyniamy się do tworzenia pojazdów, które są bezpieczniejsze, bardziej wygodne i ekonomiczne. Otrzymaliśmy wiele nagród za innowacje i nowatorskie projekty. Koncern DRÄXLMAIER Group obecny jest w ponad 60 siedzibach w 20 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 70 000 pracowników. Na rynku w Polsce firma DRÄXLMAIER istnieje od 1999 roku.

DRÄXLMAIER w Polsce

DWS DRÄXLMAIER Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze, to zakład produkcyjny wytwarzający elementy wyposażenia wnętrz do samochodów z sektora Premium

DIP DRÄXLMAIER Engineering Sp. z o.o. to Centrum Rozwoju i Badań w obszarze wiązek elektrycznych oraz rozbudowywane IT Center,  zlokalizowane w Jeleniej Górze oraz Gliwicach.

Możliwości kariery

Ze względu na szeroki zakres działalności zapewniamy możliwość rozwoju osobom o różnym profilu zawodowym, od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów z obszarów konstrukcji, mechaniki i automatyki, jakości, logistki, przygotowania produkcji, po funkcje w działach HR, zakupów,  finansów, a także szeroko pojęte IT.