Dane kontaktowe

Duvenbeck

Jerzmanowska 19
54-530 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 5992808712

O nas

Historia naszej firmy ma początek w 1932 roku, kiedy Bernhard Duvenbeck, posiadając zaprzęg konny założył firmę przeprowadzkową. Na poczatku lat 90, w firmie było zatrudnionych 50 pracowników, a firma posiadała 24 ciężarówki.

W 1992 roku Thomas Duvenbeck, w wieku 26 lat objął firmę Duvenbeck Logistik  i dzięki swoim zdolnościom, dokonał przełomu w rozwoju firmy.  Od tego czasu rozwijamy się nieprzerwanie.

Obecnie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą ponad 6000 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów, tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Dzięki temu, że rozwineliśmy się z małej rodzinnej firmy, aż do wiodącego europejskiego przedsiębiorstwa pozostajemy wierni naszym wartościom. Lojalność, wytrwałość i niezawodność, mają dla nas szczególne znaczenie. Nasi klienci zawsze mogą być pewni, że dotrzymamy wszystkie złożone im obietnice.

Po pracy

Duvenbeck Logistik od swojego powstania w 1932 roku do dziś dba o rodzinny charakter swojej działalności, dlatego szczególnie zależy nam na wspieraniu naszych pracowników w rozwoju ich pasji oraz relacji między nimi.

W minionym roku Duvenbeck Logistik sponsorował udział naszych pracowników w Bike Maratonie oraz Biegu Firmowym.

Wspieramy również wszystkie akcje charytatywne zainicjowane przez naszych pracowników m.in. braliśmy udział w Szlachetnej Paczce, w zbiórce karmy dla milusińskich ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu oraz w zbiórce pieniędzy dla cierpiących na choroby nowotworowe dzieci. 

Co roku Duvenbeck Logistik dokłada również wszelkich starań by w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Mikołaj nie pominął żadnego z naszych pracowników. W okresie wakacji pracownicy naszej firmy mogą liczyć na dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)