Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DUON Dystrybucja Sp. z o.o.

ul. Batorowska 15
62-081 Wysogotowo, Przeźmierowo
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 664 18 50
[email protected]

www.duon.pl

NIP: 7792130301

DUON – #LepiejNaGaz

Specjalizujemy się w dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG – Liquefied Natural Gas). Posiadamy własną infrastrukturę, na którą składają się sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania energetyczne dla przedsiębiorstw na bazie ekologicznych paliw. Gaz ziemny pozyskujemy zarówno z krajowych, jak i zagranicznych, sprawdzonych źródeł.

Nasza misja to pozostanie przewodnikiem klientów po świecie energii, gdzie gaz jest dopiero początkiem drogi. Rozumiemy swoją rolę w ich życiu i funkcjonowaniu. Jesteśmy marką wiedzy o energetyce, która właściwie dobiera, wdraża i obsługuje czytelne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, w 2025 roku będziemy postrzegani  w świadomości klientów nie jako dostawca gazu, a jako partner energetyczny, oferujący swoje innowacyjne rozwiązania.

Co gwarantujemy naszym pracownikom?

Praca w DUON to nie tylko możliwość rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy oraz stabilne zatrudnienie. Naszym pracowników oferujemy także szereg benefitów:

  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  • zajęcia z jęz. angielskiego w godzinach pracy
  • dostęp do biblioteki firmowej,
  • karta Multisport,
  • udział w corocznych wyjazdach integracyjnych,
  • dodatkowe premie,
  • paczki na święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc.

Czym się kierujemy w codziennej pracy?

Nasze wartości to:

Fachowa wiedza

Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem wiedzy i stawiamy sobie ambitne cele. Podążamy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, korzystając z najlepszych rozwiązań. Bierzemy pełną odpowiedzialność za decyzje i wyniki naszej pracy.

Zaangażowanie

Pracujemy z pasją. Interesuje nas to, co dzieje się w firmie. Nieustannie poszukujemy technik samodoskonalenia, przez co korzystamy z talentów i doświadczenia naszych pracowników. Zachowujemy się w sposób, który sprawia, że jesteśmy dumni z miejsca, w którym pracujemy.

Wiarygodność

Klienci ufają nam zwłaszcza ze względu na zgodność naszych czynów i słów. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Przedkładamy etyczne zachowanie ponad zysk finansowy.

Prostota

Tworzymy proste, lecz wysokiej jakości rozwiązania. Cenimy innowacyjność i staramy się przewidzieć oczekiwania klientów, co pozwala nam rozwijać się w nowych obszarach. Dążymy do najwyższych standardów, aby być najlepszymi w branży.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)