Dane kontaktowe

Duni Poland

Syrenia 4
61-017 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.duni.com

NIP: 7780111410

O nas

Jesteśmy częścią koncernu Duni, firmy z ponad 60-letnią historią, której główna siedziba znajduje się w Malmö,w Szwecji.

Nasze produkty to innowacyjne nakrycia stołu i kreatywne opakowania, zaprojektowane z myślą o tworzeniu nastroju „goodfoodmood” w miejscach, w których ludzie gromadzą się przy dobrym jedzeniu i napojach.

Duni Poland powstała w roku 1993. W roku 2006 firma została podzielona na 3 spółki: Duni Poland Sp. z o.o. (produkcja i logistyka), Duni Sales Poland Sp. z o.o. (sprzedaż), Duni EFF Sp. z o.o. (księgowość)

Duni Poland to nowoczesna fabryka w Poznaniu, posiadająca kilka hal i ponad 50 maszyn produkujących głównie jednorazowe serwetki drukowane i niedrukowane oraz talerze.

Zatrudniamy około 430 pracowników – operatorów maszyn, drukarzy, pracowników magazynowych i utrzymania ruchu. 10% załogi stanowią pracownicy administracji pracujący m.in. w działach Wdrożenia Produktu, Planowania, Zakupów, BHP, Personalnym, Jakości, Efektywności Produkcji, Kontrolingu, Logistyki.

Dbamy o środowisko i ludzi. Tworzymy atmosferę wzajemnej współpracy, życzliwości i otwartości. Doceniamy kreatywne, odpowiedzialne osoby, chcące rozwijać siebie i naszą firmę. Dołącz do nas!
 

Kalendarium imprez 2019

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)