Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Duni EFF

Królowej Jadwigi 43
61-872 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +61 656 07 01
[email protected]

NIP: 9721136792

Poznaj nas

Jesteśmy częścią  Duni, które w 2005 roku założyło  EFF, jako własne centrum finansowe.

EFF jest skrótem od European Finance Function. Jest to centrum usług wspólnych, z siedzibą w Poznaniu, specjalizujące się w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Od 2011 współpracujemy również z klientami zewnętrznymi.

Obecnie zatrudniamy około 80 pracowników, którzy mówią, co najmniej w 15 różnych językach. Pracownicy EFF są specjalistami w dziedzinie rachunkowości, doskonalenia procesów, zarządzania projektami oraz IT.

Wiemy, że wymagania dotyczące księgowości i związanych z nią procesów podlegają gwałtownym zmianom i że tempo tych zmian w przyszłości będzie coraz większe. Uważamy, że zarówno pracownicy jak i organizacje powinny na bieżąco się do tych zmian dostosowywać. Chcemy aby nasi pracownicy stale doskonalili  swoje umiejętności i wiedzę techniczną, a także odznaczali się wartością dodaną taką jak mądrość, intuicja, empatia czy trafny osąd.

EFF wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi księgowymi a dostawcami usług outsourcingowych na dużą skalę. Wspieramy naszych klientów w usprawnianiu procesów finansowych, szkoleniach, składaniu deklaracji VAT, doradztwie itd.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)