Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Duda-Cars S.A.

Ptasia 4
60-319 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.duda-cars.pl

NIP: 7792251832

Jesteśmy Duda-Cars i już od prawie dwóch dekad dzielimy się miłością do marki Mercedes-Benz z naszymi klientami, pracownikami i lokalną społecznością. Jako autoryzowany dealer i serwis jesteśmy liderem w sprzedaży Mercedes-Benz w Polsce. Przez lata zdobyliśmy liczne wyróżnienia przyznawane za sprzedaż samochodów i jakość obsługi posprzedażowej. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klientów. Tak jak oni kochamy Mercedesy, dlatego dbamy o sprawność i bezpieczeństwo ich aut.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych i dostawczych, serwisem oraz likwidacją szkód. Sprzedajmy, serwisujemy i przeprowadzamy renowacje klasycznych pojazdów Mercerdes-Benz. Koordynujemy pracę najbardziej nowoczesnej blacharnio-lakierni w Polsce. Oferujemy sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem premium tunera Brabus na terenie Polski.

Posiadamy 4 oddziały – w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie k. Poznania. Nasz zespół liczy ponad 400 wykwalifikowanych specjalistów.Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy najlepszych na rynku. Dołącz do nas. Stań się częścią naszego zespołu, w którym #KochamyMercedesy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)