Dane kontaktowe

DSV ISS

Domaniewska 34A
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska
rekrutacja@pl.dsv.com

www.pl.dsv.com

NIP: 1182086018

DSV ROAD

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na  tym rynku. Szeroko rozwinięta sieć dystrybucyjna oraz własne magazyny przeładunkowe rozlokowane na terenie całego kontynentu pozwalają na na świadczenie usług w sposób szybki i efektywny. Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

W Polsce DSV Road zatrudnia ponad 400 osób w oddziałach w Ołtarzewie - gdzie mieści się również Centrala Spółki, w Gdańsku, Komornikach, Łodzi, Nowej Wsi Wrocławskiej, Czeladzi, Krakowie, Ignatkach. Wielkość zatrudnienia, a także liczba oddziałów nie są jednak stałe, gdyż cały czas się rozwijamy.

DSV Road najczęściej zatrudnia w obszarach:

  • spedycji krajowych i międzynarodowych,
  • magazynierów,
  • rozwoju biznesu, sprzedaży usług i obsługi klienta.

DSV AIR & SEA

DSV Air & Sea świadczy usługi transportu morskiego i powietrznego. Oferuje alternatywne rozwiązania i elastyczny harmonogram, by dostosować się do najbardziej restrykcyjnych wymagań logistycznych na całym świecie. DSV Air & Sea obraca ponad 700,00 TEU we frachcie morskim i 250,000 ton towarów we frachcie lotniczym. W Polsce zatrudnia ponad 100 osób

DSV SOLUTIONS

DSV Solutions w Polsce to ponad 350 pracowników w 8 oddziałach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka projektuje i dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania logistyczne. W DSV Solutions otrzymasz możliwość zdobywania międzynarodowego doświadczenia i rozwoju w ramach organizacji DSV.

DSV Solutions najczęściej zatrudnia w obszarach:

  • administracja magazynowa,
  • zarządzanie operacjami magazynowymi,
  • optymalizacja procesów,
  • rozwój biznesu.

Aby zaaplikować do dowolnej spółki DSV, odpowiedz na wybrane ogłoszenie lub prześlij nam swoje CV mailem.