Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DSV Global Transport & Logistics

ul. Taśmowa 10
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.kariera.pl.dsv.com

NIP: 1182086018

POZNAJ NAS

DSV jest jedną z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Nasza siedziba znajduje się w Danii. Świadczymy usługi dla tysięcy firm na świecie.

DSV obejmuje spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions oraz DSV Services.

Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy.

Zatrudniamy ponad 1000 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Wyobraź sobie, że masz znajomych  z pracy, którzy mieszkają w ponad 90 krajach!

Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, likwidacja szkód transportowych, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Dlaczego my?

W DSV ISS znajdziesz wszystko, by pozytywnie rozpocząć lub z sukcesem rozwinąć swoją karierę.

Globalne doświadczenie
DSV ISS to mocna, globalna marka gwarantująca stabilność. Praca z nami to również prawdziwie międzynarodowe doświadczenie. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku rozpoczniesz pracę w DSV ISS, będziesz współpracować z osobami z różnych krajów i na co dzień używać języka angielskiego. To fantastyczne uczucie być częścią globalnego zespołu.

Zaufanie i transparentność
Wiemy, że dobry zespół, zaufanie i transparentność są konieczne, aby odnosić sukcesy i być zadowolonym
z pracy. Cenimy dobrą atmosferę, wspieramy się nawzajem i dzielimy wszystkimi kluczowymi informacjami, abyś w pełni rozumiał(a) sens i znaczenie swojej pracy.

Cel -  doskonałość
Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Mamy ambitne cele i łatwo się nie poddajemy. Jesteśmy przekonani, że każdy może zostać cenionym ekspertem. 

Rozwój, który nigdy się nie kończy
Doceniamy regularny feedback, dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie nawzajem. Zapewnimy Ci jasną ścieżkę kariery i proces oceny. Najlepsi pracownicy uczestniczą w programie dla Talentów lub w Programie Managerskim.

Dowiedz się więcej na www.kariera.pl.dsv.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (109)