Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

DSM Nutritional Products

Tarczyńska 113
96-320 Mszczonów

NIP: 8381575031

Dlaczego my?

Jesteśmy globalną firmą, aktywną w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie zatrudniamy ponad 25 tys. pracowników, łączących ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Centrala firmy mieści się w Holandii.

DSM jest obecne w Polsce już od 20 lat. W fabryce w Niepruszewie koło Poznania produkujemy mieszanki witaminowe i mineralne na potrzeby przemysłu spożywczego. W 2019 roku otworzymy tam nową fabrykę dedykowaną w pełni żywieniu matek i niemowląt. W zakładzie produkcyjnym zlokalizowany w Mszczonowie koło Warszawy produkujemy mieszanki witaminowe i mineralne dla zwierząt.

Nasze zakłady

Nasz Zespół

Zespół DSM w Polsce to ponad 150 osób, zatrudnionych w kilku przenikających się strukturach biznesowych. Największą grupę tworzą pracownicy produkcji (Operatorzy Produkcji) oraz pracownicy magazynu (Operatorzy Magazynu). Niemniej jednak pracują z nami także specjaliści w zakresie: sprzedaży, marketingu, kontroli jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, finansów oraz administracji.

Rozwój w DSM

Nasza firma stwarza szanse rozwoju zarówno osobom z dużym doświadczeniem zawodowym, zwłaszcza specjalistom w dziedzinach: żywienia, zdrowia, materiałów (chemii), sprzedaży, marketingu oraz kontroli jakości jak i osobom, które stawiają pierwsze kroki zawodowe.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)