Dane kontaktowe

DS Smith Polska Sp. z o.o.

17 Stycznia 45 D
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.dssmith.com

NIP: 9511589286

Wspólnie budujemy kulturę pracy, gdzie każdy pracownik jest doceniany i szanowany, a nasze wzajemne relacje budujemy na bazie uczciwości w działaniach, sprawiedliwości w ocenie i jasności komunikacji.

Inwestycje i sukcesy – wspólnie budujemy naszą markę

Jesteśmy dumni z inwestycji prowadzonych na terenie naszych fabryk, które gwarantują najwyższą jakość produkcji, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Dzięki znaczącym nakładom finansowym posiadamy w pełni zmodernizowany park maszynowy, a zakład pracy nieustannie jest rozbudowywany.

Każdy z pracowników ma swój udział w sukcesie firmy i aktywnie wspiera budowanie jej przyszłości.

Edukujemy i wspieramy lokalne inicjatywy

DS Smith aktywnie wpisuje się w rozwój społeczności lokalnej poprzez dzielenie się z młodymi ludźmi wiedzą, doświadczeniem i pasją tworzenia opakowań. Świetną okazję ku temu stanowią Dni Otwarte. To właśnie dzięki nim, zaproszeni studenci mogą zobaczyć jak wygląda jedna z najnowocześniejszych fabryk wEuropie.

Podczas Dni otwartych przedstawiamy cały proces technologiczny począwszy od momentu tworzenia projektu przez produkcję tektury aż po wysyłkę gotowych opakowań. Udowadniamy również, że świat opakowań jest pasjonujący, a z tekturymożna wyczarować niemal wszystko.

Pracujemy z pasją i… bawimy się z pasją 😊

Pikniki rodzinne na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez naszą firmę. Zawsze staramy się, aby zapewnić ciekawą formę zabawy zarówno dzieciom, jak i dorosłym.