Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Interak sp. z o.o.

Grzępy 50
64-700 Czarnków

NIP: 7631967293

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Nasze marki

Drukarnia Interak – łączymy na jednej płaszczyźnie drukarnię offsetową, cyfrową i internetową, wiedzę i doświadczenie technologiczne, wiedzę branżową, kompetencje biznesowe oraz kompetencje IT. Przez lata działalności zebraliśmy wyjątkowy potencjał – możemy zaoferować różne technologie druku oraz procesy introligatorskie, zarówno do produkcji przemysłowej jak i ekskluzywnej, unikalnej i spersonalizowanej produkcji cyfrowej. Obok technologii, naszym największym atutem są ludzie, którzy tworzą to miejsce i w znacznej mierze przyczyniają się do odnoszonych sukcesów.

PrintUp – Partner dla profesjonalistów! W miejsce tradycyjnej oferty web-to-print proponujemy Profesjonalistom nową jakość biznesu, z szeroką ofertą produktów, usług i rozwiązań on-line.

Gwarantujemy w niej niezwykły poziom etyki biznesowej, w której zawiera się deklaracja wyłączności, zapewniająca neutralność wobec Klientów Końcowych naszych Partnerów, których PrintUp nie obsługuje. Wartości PrintUp zdefiniowane w 5-ciu gwarancjach, z jasnymi, przejrzystymi zasadami, tworzą fundament do stabilnego i ciągłego rozwoju naszych biznesów.

Fotoradocha - to radość z zabawy zdjęciami! Wybieraj ulubione zdjęcia, twórz własne fotoksiażki, kalendarze, plakaty, kolaże, fotokartki, zaproszenia i inne fotoprodukty! Po prostu baw się :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)