Dane kontaktowe

Drosed S.A.

Warszawska 168/172
97-200 Tomaszów Mazowiecki
mazowieckie, Polska

drosed.pl

NIP: 7731009663

Pozostałe lokalizacje

Drosed S.A.

ul. Sokołowska 154
08-110 Siedlce
mazowieckie, Polska

drosed.pl

Roldrob S.A.

ul. Warszawska 168/172
97-200 Tomaszów Mazowiecki
łódzkie, Polska

www.roldrob.pl

Sedar S.A.

ul. Radzyńska 3
21-560 Międzyrzec Podlaski
lubelskie, Polska

www.sedar.pl

Drosed Surowiec Sp. z o.o.

Reguły, Al. Powstańców Warszawy 43
05-816 Michałowice
mazowieckie, Polska

Drop S.A.

ul. Aleja Wojska Polskiego 1
63-500 Ostrzeszów
wielkopolskie, Polska

www.drop.pl

O nas

Grupa Drosed należy do francuskiej Grupy LDC, czołowego producenta drobiu na rynku europejskim. Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się w Polsce producentów mięsa drobiowego i jego przetworów pod takimi markami jak: Zagrodowy, Drosed, Podlaski i Drop.

Wzorując się na doświadczeniach LDC budujemy swoja siłę i rozwój na bazie samodzielnych firm uzupełniających się i współpracujących ze sobą w celu realizacji wspólnej strategii handlowej, produktowej i przemysłowej. W skład Grupy wchodzą spółki: Drosed SA, Roldrob SA, Sedar SA, Drop SA, Drosed Surowiec Sp. z o.o., Polpasz Sp. z o.o.

NASZA WIEDZA
Korzystamy z wiedzy i doświadczeń naszego francuskiego właściciela – LDC – europejskiego lidera w produkcji drobiu.

NASZ ZESPÓŁ
Zatrudniamy ponad 3 000 osób zaangażowanych w swoją pracę, dajemy im potrzebne wsparcie oraz szkolenia. Zespół handlowy pracuje w trzech dywizjach: mięsa, wędlin i konserw.  

NASZA OFERTA
Oferujemy szeroką gamę produktów w kategorii drobiu, wędlin i konserw pod markami: Zagrodowy, Drosed, Podlaski i Drop. Nasza oferta oparta jest na własnym, bezpiecznym surowcu.

NASI KLIENCI
Jesteśmy obecni z szeroką ofertą u wszystkich liczących się dystrybutorów w Polsce oraz w sieciach nowoczesnych. Nasze  produkty eksportujemy taże do krajów UE, Azji i Afryki.  

W skład Grupy DROSED wchodzą następujące Spółki:

Drosed S.A. (Siedlce)
Zatrudnia ok. 1 000 osób.
Specjalizuje się w produkcji konserw drobiowych pod marką Podlaski oraz kurczaka, produktów marynowanych oraz grillowych pod marką Drosed.


Roldrob S.A. (Tomaszów Mazowiecki)
Zatrudnia ok. 1 200 osób.
Specjalizuje się w produkcji kurczaka standardowego i Kukurydzianego, gęsi i kaczki pod marką Drosed oraz mięs mielonych, produktów pieczonych, wędzonych, wędlin i pasztetów garmażeryjnych pod marką Drosed.


Sedar S.A. (Międzyrzec Podlaski)
Zatrudnia ok. 360 osób.
Specjalizuje się w produkcji Kurczaka Zagrodowego chowanego w małych gospodarstwach rodzinnych na Podlasiu z dostępem do zagrody na wolnym powietrzu.


Drop S.A. (Ostrzeszów, Kępno)
Zatrudnia ok. 440 osób.
Specjalizuje się w produkcji drobiu premium: perliczki, kaczki Barbarie i gęsi pod marką Drosed Selection oraz konserw drobiowych pod marką Drop.


Drosed Surowiec Sp. z o.o. (Reguły)
Zatrudnia ok. 120 osób.
Zadaniem Spółki jest zaopatrzenie w surowiec Zakładów Produkcyjnych Grupy Drosed przy stałej współpracy z dostawcami. W skład Drosed Surowiec wchodzi Polpasz Sp. z o.o. zajmująca się produkcją pasz.

Ostatnie wpisy dla Drosed S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)